Kłótnia zakończona uszkodzeniem samochodów

Dwa uszkodzone samochody to bilans nieporozumienia pomiędzy dwoma mieszkańcami gminy Potok Górny.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 19.00 w gminie Potok Górny. Policjantów o interwencję poprosił 40-latek, który oświadczył, że znany mu pijany 32-latek, kierując ciągnikiem rolniczym marki Ursus, wjechał na jego posesję i uderzył w należące do niego samochody marki Fiat i Volkswagen, mocno je uszkadzając. Na miejscu znajdował się również kierowca ursusa.
Policjanci w rozmowie z mężczyznami ustalili, że wcześniej doszło pomiędzy nimi do nieporozumienia. Następnie 32-latek wsiadł za kierownicę Ursusa, wyruszył drogą W-863 i wjechał na posesję 40-latka, uszkadzając jego samochody.

Przeprowadzone przez policjantów badanie alkometrem wykazało, że 32-latek miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że ma on zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wydany przez Sąd Rejonowy w Biłgoraju.

Teraz mężczyzna stanie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności, bardzo wysoka grzywna i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Niszczenie lub uszkodzenie mienia jest przestępstwem ściganym na wniosek pokrzywdzonego. 40-latek takiego wniosku jeszcze nie złożył. Jeżeli mężczyzna zmieni zdanie, wtedy 32-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

*

- Reklama -

2 Komentarze
  1. potok mówi mówi

    wez sie matylda trzepnij w lepetyne i nie kręć tu dymu.

  2. Matylda mówi

    Ach te lipiany:) Im to nawet 3 promile nie pozbawiaja fantazji ułanskiej. Tylko pozazdroscic:)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.