- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Klasy akademickie SGH w Liceum Ogólnokształcącym im. ONZ w Biłgoraju

Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju w ramach programu „Klasa Akademicka SGH” nawiązało współpracę ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie. 13 kwietnia 2016 r. odbyło się uroczyste podpisanie umów o rozpoczęciu współpracy pomiędzy uczelnią wyższą a szkołami ponadgimnazjalnymi podczas obchodów 110-lecia SGH.

Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju należy do 45 liceów wyróżnionych przez warszawską uczelnię. Patronatem SGH zostały objęte dwie klasy: obecna klasa II E oraz nowo tworzona od września 2016 r. klasa I C.

W ramach realizacji przedsięwzięcia „Klasa akademicka SGH” dla uczniów LO im. ONZ będą prowadzone przez kadrę naukową SGH zajęcia edukacyjne m.in. wykłady, warsztaty, spotkania z przedstawicielami biznesu oraz inne zajęcia dydaktyczne. Młodzież będzie mogła uczestniczyć w ważnych uroczystościach i wydarzeniach organizowanych przez uczelnię, w konkursach i rozgrywkach o tematyce ekonomicznej. Program stwarza także możliwość rozwijania współpracy w zakresie tutoringu dla najlepszych uczniów, korzystania z Biblioteki SGH, czy też współpracy ze studenckimi kołami naukowymi.

- Reklama -

Jeszcze w tym roku szkolnym dla uczniów LO im. ONZ w Biłgoraju odbędzie się wykład inauguracyjny na temat: „Zarządzanie organizacją w turbulentnym środowisku”.

Udział w programie „Klasa akademicka SGH” jest dużym wyróżnieniem dla szkoły. Nawiązanie współpracy pozwoli na podjęcie działań edukacyjnych skierowanych do uczniów, którzy swoją przyszłość wiążą z ekonomią, finansami i zarządzaniem.

 

  ZSO

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.