- Reklama -

Klątwa czarownicy została zdjęta! Wiadomo kto wygrał!

Miesiąc temu zaprosiliśmy mieszkańców gminy Biszcza do wzięcia udziału w grze klątwa czarownicy na platformie internetowej mambogram.pl.  Gra wymyślona w całości przez naszą bibliotekę zakładała różne formy aktywności związane z promocją książki i czytelnictwa. Okazała się także świetną zabawą dla jej uczestników, którzy dzielili się zdjęciami swoich ulubionych miejsc w Gminie Biszcza, ulubionymi cytatami i fragmentami z książek, tworzyli hasła i plakaty promujące bibliotekę i czytanie oraz różnymi zdjęciami z książką w roli głównej. Zachęcali także innych do tego, aby stali się czytelnikami naszej biblioteki. Poza tym aktywnie komentowali zdjęcia umieszczane przez innych graczy, a nawet życzyli sobie zdrowych i wesołych świąt. Bardzo żałujemy, że nie możemy nagrodzić wszystkich, tym bardziej, że wielu graczy dostarczyło nam wielu ciekawych materiałów udowadniających, że gmina Biszcza to piękne miejsce, a wśród jej mieszkańców jest wiele osób, które uwielbiają czytać książki. Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że czarownica została pokonana.

 A teraz czas na podsumowanie gry i wyniki.

Wyzwanie podjęło 62 graczy, którzy przez miesiąc rywalizowali o główną nagrodę jaką był czytnik e-booków zakupiony ze środków FRSI w ramach labibowego projektu ” Twoja gra” .  Nasza placówka postanowiła także ufundować nagrody dla dwóch pozostałych graczy, którzy zajęli miejsce na podium, a także spośród pozostałych uczestników wylosować 3 nagrody pocieszenia.

Wyniki :

I miejsce – gracz justynasokal (2416 punktów) Nagroda: czytnik e-booków

II miejsce – gracz olka123 (1728 punktów) Nagroda: zestaw (książka, terminarz, kubek)

- Reklama -

III miejsce – gracz agnes86 (1604 punkty) Nagroda: zestaw ( książka, kalendarz, kubek)

Nagrody pocieszenia:

Zestaw: Kalendarz, bałwanek – gracz Aga123, jednocześnie autorka bardzo ciekawych zdjęć dotyczących miejsc w gminie Biszcza w misji magiczne miejsce.

Zestaw: Kalendarz, aniołek – gracz – AleksandraHarasiuk, jednocześnie autorka najładniejszego zdjęcia w misji święta oraz ciekawych plakatów w misji zadanie wyzwanie: plakat reklamujący czytanie

Bałwanek – gracz kamilaczarownica321

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy po odbiór nagród

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.