- Reklama -

- Reklama -

Kino na obcasie

- Reklama -

19 sierpnia od godz. 18.30 w Biłgoraju szykuje się megawydarzenie i nie może Cię tam zabraknąć. I edycja Biłgorajskiego Kina na Obcasie jest skierowana do wszystkich kobiet. Wystarczy, że kupisz bilet na film „Złe mamuśki” i w ramach biletu będziesz mogła uczestniczyć w dodatkowych atrakcjach. Będą to: powitalna lampka szampana, catering sponsorowany przez Hotel i Restauracja Sitarska, stoiska noszebiustonosze.pl, TOP SECRET, Sarafis Biłgoraj, Kosmetyczne odkrycia, biżuteria i zegarki sklep Topaz, Lukrencja, piękne rękodzieło w wykonaniu Waya Art.

Ponadto już o godz. 19.00 weźmiesz udział w warsztacie stylistki mody Katarzyna Mazur stylistka/kreatorka wizerunku. Każda uczestniczka po zarejestrowaniu i odebraniu losu otrzyma prezent od Studio Figura Biłgoraj oraz weźmie udział w losowaniu cennych nagród ufundowanych przez sponsorów tj. Studio Figura Biłgoraj TOP SECRET, Hotel i Restauracja Sitarska, Sarafis Biłgoraj, Kosmetyczne odkrycia, Kantor Biłgoraj, TOPAZ, noszebiustonosze.pl, Lukrencja, Black Red White, PSB Mrówka Biłgoraj, Katarzyna Mazur stylistka/kreatorka wizerunku, Waya Art, Strefa Sportu i Zdrowia Biłgoraj, Arcus S.A.

urząd MArszałkowski projekt

Start filmu „Złe mamuśki” godz. 20.00. Bilety wstępu są dostępne w kasie kina w Biłgorajskim Centrum Kultury w cenach 12 zł ulgowy (Klubowiczki Studio Figura będą mogły skorzystać z biletu ulgowego po wcześniejszym odebraniu voucheru zniżkowego w recepcji Studio Figura Biłgoraj) oraz normalny 14 zł.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.