kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Kim jest nowy radny Biłgoraja? Właśnie złożył ślubowanie

Kolejne roszady w Radzie Miasta Biłgoraja. Jest kolejny radny, który właśnie złożył ślubowanie. Zastąpi zastępcę burmistrza, Jacka Piskorskiego. Kto jest tym wybrańcem narodu?

- Reklama -

21 kwietnia  mieszkańcy Biłgoraja wybrali 21 radnych z 3 komitetów.

 

Przypomnijmy: KWW Janusza Rosłana  wprowadził do rady  9 radnych, Prawo i Sprawiedliwość wprowadziło do Rady Miasta 8 radnych,a KWW Niezależni Wojciecha Glenia – 4 radnych:

urząd MArszałkowski projekt

Wojciech Gleń,

Jacek Piskorski,

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Adrian Hajduk,

Marek Kowalik

 

 

A że pracy w urzędzie i w radzie łączyć nie można, gdy Wojciech Gleń został burmistrzem już na poprzedniej sesji mandat radnego z jego okręgu przejął  Jacek Szubiak.

 

W okresie międy sesjami na zastępce burmistrza powołany został  Jacek Piskorski PISALIŚMY O TYM TUTAJ

 

Tym samym Piskorski musi pożegnać się z mandatem, który właśnie przejął po nim  Wojciech Szczepański,  który w okręgu 1 startował z listy Niezależnych i zdobył 113 głosów (3,73 % poparcia)

 

Podczas sesji Rady Miasta 22 maja radny Szczepański złożył uroczyste ślubowanie

 

 

Kim jest nowy radny?

 

 

Wojciech Szczepański

 

-Nazywam się Wojciech Szczepański, mam 47 lat. Urodziłem się i mieszkam w Biłgoraju wraz z żoną Joanną i dwójką dzieci Adrianną i Maciejem. Swoje życie zawodowe rozpocząłem jako nauczyciel geografii w Gimnazjum im. Św. Jadwigi Królowej. Od 2003 roku pracuję w fabryce mebli Black Red White. Obecnie zajmuję stanowisko Starszego Specjalisty ds. planowania produkcji.Jestem osobą otwartą i chętnie angażującą się w różne akcje i wydarzenia w naszym mieście. Nie boję się nowych wyzwań, stąd mój udział w tegorocznych wyborach.Mam wiele zainteresowań, a wśród nich muzyka, wędrówki górskie, narciarstwo oraz turystyka regionalna, którą najchętniej realizuję poprzez wyjazdy rowerowe w gronie niezawodnych przyjaciół.

Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym kieruję się zasadami uczciwości, lojalności oraz szacunku. Wartości chrześcijańskie, w których zostałem wychowany, wyznaczają kierunek mojego działania oraz stanowią pryzmat, przez który patrzę na sprawy mojej Ojczyzny, mojej Rodziny, moich Przyjaciół. Chciałbym, aby stały się one również fundamentem mojej pracy na rzecz naszego miasta i jego mieszkańców. Zdecydowałem się kandydować w wyborach samorządowych, ponieważ głęboko wierzę, że możemy wspólnie pracować nad stworzeniem lepszego jutra dla Biłgoraja. Pragnę, aby nasze miasto było miejscem, w którym każdy mieszkaniec znajdzie dla siebie przestrzeń do życia, rozwoju i odpoczynku. Chcę, aby Biłgoraj był miastem, które rozwija się nie tylko ekonomicznie i kulturalnie, ale staje się także przykładem zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko. Moim celem jest, aby mieszkańcy Biłgoraja mogli cieszyć się wysoką jakością życia, w zdrowym i bezpiecznym otoczeniu, co osiągniemy poprzez dialog, współpracę i zaangażowanie w lokalne inicjatywy. Wierzę, że razem możemy uczynić Biłgoraj miastem pełnym perspektyw i możliwości, do którego z dumą będziemy wszyscy należeć, a nasze dzieci chętnie do niego powracać – czytamy na oficjalnej stronie Komitetu Niezależni

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.