- Reklama -

- Reklama -

Kierowała szkołą przez ćwierć wieku. Właśnie przeszła na emeryturę (foto)

W Potoku Górnym zakończenie roku było wyjątkowe. Podczas uroczystości społeczność szkoły pożegnała wieloletnią dyrektor placówki, Elżbietę Hacię, która po 25 latach odeszła na emeryturę.

- Reklama -

Zakończenie roku szkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej im. Powstania Styczniowego w Potoku Górnym w  tym roku miało bardziej podniosły niż zazwyczaj charakter.

 

 

 Po dwudziestu pięciu latach pełnienia funkcji dyrektora szkoły Elżbieta Hacia postanowiła przejść na emeryturę. Z tej okazji uczniowie przygotowali specjalny program artystyczny, a nauczyciele zaprezentowali przygotowany na tę okazję film. Wśród składających podziękowania byli: dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie pani Anna Starek, wójt Gminy Potok Górny Stanisław Dyjak, rodzice, pracownicy szkoły, dyrektorzy szkół z terenu gminy, absolwenci, nauczyciele emeryci.

 

Podczas  wystąpień zaproszonych gości padło wiele ciepłych słów pod adresem pani Elżbiety Haci. Z niejednego oka popłynęła łza wzruszenia. Nauczyciele zapewniają, że   pani dyrektor dała się poznać nie tylko jako osoba troszcząca się o rozwój szkoły, dbająca o poprawę bazy dydaktycznej, motywująca nauczycieli i uczniów do osiągania sukcesów, ale przede wszystkim człowiek o wielkim sercu, mądry, odpowiedzialny i serdeczny.

 

 

 

- Reklama -

7 Komentarze
 1. Pinokio ma dluuugi nos mówi

  Ale o to właśnie chodzi ,żeby nie był mądry .Wtedy robi co mu każe przełożony !a czy on czysty czy brudny jaka to różnica .Wazne ,że „swat „ i brat pracuje..

 2. maniek mówi

  no radny Garbacz to chociaż mógłby się z raz umyć ale to dzie wymagać od głupiego mądrych rzeczy

 3. Sanhedryn wygrał :( mówi

  Lis Witalis ma tyle wspólnego z edukacja co ten nos jak u Pinokia , który jak widać rośnie i rośnie aż w kadrze ledwo się mieści.
  Dyrektor się zabiera bo widzi z kim ma doczynienia

 4. Szkoła mówi

  Przewodniczący rady Garbacz i wójt Dyjak dwóch baranów w jednej szkole, nie wróży to dobrze polskiej edukacji. Teraz przyjdzie nowy dyrektor, ten to dopiero jest zakałą ministerstwa edukacji. Kompletny nieduacznik i jeszcze gorszy wuefista Zielonka G. matematyk…. Boże chroń nas przed takimi łajzami.

  1. Maniek mówi

   Największym nieudacznikiem w tej szkole to jest Pan Konserwator. Koleżanka mi mówiła, że nigdy go nie widziała na oczy chociaż codziennie przywozi i odbiera córkę ze szkoły. Ludzie mówią, że siedzi w swojej kanciapie na komputerze, z nikim nie gada, na wszystkich się obraża. Trawa wokół szkoły niby wykoszona. Być może ten Pan tylko tyle potrafi co machać kosiarką. Kiedyś machał pałką a dzisiaj kosiarką.

 5. Rada mówi

  Wy nie wytykajcie dyrektora jak wybieracie tego samego wójta na drugą kadencję bo to świadczy o Waszej patologiii

 6. 1993 mówi

  Nareszcie,może coś się w tej szkole zmieni…nigdy nie była dobrym pedagogiem a tym bardziej dyrektorem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.