- Reklama -

Kiermasz ciast wsparciem Funduszu ZSZiO „Szansa na rozwój uczniów”

29 listopada 2016 r. w ZSZiO odbył się kiermasz ciast. Uczniowie, nie tylko z technikum gastronomicznego, przygotowali mnóstwo pysznych, domowych wypieków. Ciasto sprzedawane było na każdej przerwie, a wybierać było w czym. Kupujących kusiły serniki, szarlotki, rolady, ciasta czekoladowe, miętowe, z galaretką, torty, muffiny i wiele innych. Krótko mówiąc – raj dla podniebienia i… łasuchów. Było pysznie!

Zgodnie z oczekiwaniami nie zabrakło chętnych na te domowe smakołyki. Akcja cieszyła się dużą popularnością nie tylko wśród uczniów, ale też nauczycieli i pracowników szkoły. Każdy za symboliczną kwotę mógł kupić dużą porcję ulubionego ciasta.

- Reklama -

Najważniejszy jest jednak cel! Pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczone zostaną na wsparcie Funduszu ZSZiO „Szansa na rozwój uczniów”, z którego środków korzystają uczniowie (m. in. uczestniczy wycieczek do Warszawy na targi branżowe: gastronomiczne, fryzjerskie, tekstylne i turystyczne).

Serdeczne podziękowania dla osób, które zaangażowały się w pieczenie i sprzedaż ciasta. Organizatorzy dziękują również kupującym oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek inny sposób włączyli się w akcję.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.