- Reklama -

- Reklama -

Kiermasz ciast przy kościele pw. św. Jerzego w Biłgoraju

Przez całą niedzielę na placu kościelnym trwał kiermasz ciast. Dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Kuby Osucha z Aleksandrowa. Udało się uzbierać ponad 6,5 tys. zł.

- Reklama -

Serniki, pączki, pierniczki czy inne słodkości można było nabyć w szczytnym celu 7 listopada przy kościele pw. św. Jerzego w Biłgoraju. Wszystko to przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Aleksandrowa i lokalni cukiernicy. W akcję zaangażowała się również społeczność dwóch biłgorajskich Szkół Podstawowych nr 1 i 5. Cały dochód z tego przedsięwzięcia wspomoże Kubę Osucha, ciężko chorego mieszkańca Aleksandrowa. O Kubie pisaliśmy w artykule: Potrzebna pomoc dla Kuby (kliknij tutaj).

Dziękuję za przekazanie ciast oraz za zaangażowanie się w naszą „słodką akcję”. W szczególności cukierniom i piekarniom: Obszyńscy, Borowiec, HAZET z Aleksandrowa, Spustek oraz firmom Wach oraz Surma. Dziękuję także wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej nr 1: paniom Edycie Borowiec, Ani Ćwikle oraz Basi Pawelec. A także wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Biłgoraju – mówi Marzena Banach, organizatorka kiermaszu.

Podczas niedzielnego kiermaszu udało się uzbierać 6523,12 zł. Dziękujemy wszystkim z osobna za wielkie serce za nieustanną pomoc. To dzięki Wam Kubuś ma zapewnioną rehabilitację. W tym momencie jest to najważniejsze, aby była zachowana ciągłość rehabilitacji, by nie stracić tego, co już Kubuś wywalczył ciężką pracą. Cały czas pokonuje kolejne bariery i na nowo uczy się utraconych umiejętności – mówi Agnieszka Buła ze Stowarzyszenia „Rozwój Gminy Biszcza”.

Kwota ponad 6,5 tys. zł  zasili konto zbiórki prowadzonej dla chłopca na portalu siepomaga.pl (kliknij tutaj)

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.