AGD

- Reklama -

- Reklama -

Kiermasz ciast przy kościele pw. św. Jerzego w Biłgoraju

Przez całą niedzielę na placu kościelnym trwał kiermasz ciast. Dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Kuby Osucha z Aleksandrowa. Udało się uzbierać ponad 6,5 tys. zł.

- Reklama -

Serniki, pączki, pierniczki czy inne słodkości można było nabyć w szczytnym celu 7 listopada przy kościele pw. św. Jerzego w Biłgoraju. Wszystko to przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Aleksandrowa i lokalni cukiernicy. W akcję zaangażowała się również społeczność dwóch biłgorajskich Szkół Podstawowych nr 1 i 5. Cały dochód z tego przedsięwzięcia wspomoże Kubę Osucha, ciężko chorego mieszkańca Aleksandrowa. O Kubie pisaliśmy w artykule: Potrzebna pomoc dla Kuby (kliknij tutaj).

Dziękuję za przekazanie ciast oraz za zaangażowanie się w naszą „słodką akcję”. W szczególności cukierniom i piekarniom: Obszyńscy, Borowiec, HAZET z Aleksandrowa, Spustek oraz firmom Wach oraz Surma. Dziękuję także wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej nr 1: paniom Edycie Borowiec, Ani Ćwikle oraz Basi Pawelec. A także wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Biłgoraju – mówi Marzena Banach, organizatorka kiermaszu.

- Reklama -

Podczas niedzielnego kiermaszu udało się uzbierać 6523,12 zł. Dziękujemy wszystkim z osobna za wielkie serce za nieustanną pomoc. To dzięki Wam Kubuś ma zapewnioną rehabilitację. W tym momencie jest to najważniejsze, aby była zachowana ciągłość rehabilitacji, by nie stracić tego, co już Kubuś wywalczył ciężką pracą. Cały czas pokonuje kolejne bariery i na nowo uczy się utraconych umiejętności – mówi Agnieszka Buła ze Stowarzyszenia „Rozwój Gminy Biszcza”.

Kwota ponad 6,5 tys. zł  zasili konto zbiórki prowadzonej dla chłopca na portalu siepomaga.pl (kliknij tutaj)

red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.