- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kiełbasy nie będzie. Posiłki z Ukrainy

Odwiedzamy kolejny klub piłkarski z powiatu biłgorajskiego. Tym razem Orion Dereźnia z zamojskiej klasy A. A tu szykują się spore zmiany. I ubytki i wzmocnienia. Plan sparingów też jest gotowy.

- Reklama -

Pewne jest, że zespół opuszcza Marcin Kiełbasa, który przenosi się do Tanwi Majdan Stary, skąd był wypożyczony, ale będą też wzmocnienia.

– Do nas wraca z kolei z Tanwi, Michał Róg i na pewno w tym sezonie wystąpi w Orionie. Liczymy, że to będzie duże wzmocnienie naszego zespołu. W Dereźni zagra także Ukrainiec Siergiej Olekh, który przychodzi do nas z podkarpackiej klasy A – wyjaśnia prezes Oriona, Dominik Lachowski.

Po stronie ubytków jest Maciej Maciocha, który przechodzi do Rakovii Rakówka.

- Reklama -

W rozegranych meczach sparingowych, Orion zremisował z Błękitnymi Obsza 2:2, wygrał na wyjeździe z Włókniarzem Frampol 3:1 i pokonał u siebie Tarpana Korchów 5:1. W kolejnych meczach kontrolnych Orion Dereźnia zmierzy się z Piastem Babice i z Metalowcem Goraj.

Jakie zmiany w pozostałych klubach z powiatu biłgorajskiego? Sprawdźcie w papierowym wydaniu „Nowej Gazety Biłgorajskiej”. Transfery, sparingi, piłkarze, którzy są blisko zmiany kluby. To wszystko zebraliśmy dla Was w jednym miejscu.

 

fot. zdjęcie ilustracyjne

- Reklama -

Zostaw odpowiedź