- Reklama -

- Reklama -

Kiedy remonty chodników?

Naprawy wymaga fragment chodnika przy ul. Różnówka Stawy, a remontu przy ul. Bolesława Prusa. Zarząd Dróg Powiatowych informuje, kiedy prace takie zostaną wykonane.

Ulica Różnówka Stawy oraz ulica Bolesława Prusa to drogi powiatowe. Stąd remontami chodników znajdujących się przy nich zajmuje się Zarząd Dróg Powiatowych. Radny Rady Miasta Biłgoraja Antoni Kucharski zwrócił uwagę na konieczność poprawy stanu dwóch z nich. Mowa o potrzebie naprawy fragmentu chodnika przy ul. Różnówka Stawy, gdzie następuje jego załamanie oraz remontu chodnika przy ul. Bolesława Prusa na odcinku od skrzyżowania ul. F. Chopina do skrzyżowania z ul. Żołnierzy Wojska Polskiego po stronie zachodniej. Radny sugeruje, aby materiał na budowę pochodził z odzysku.

- Reklama -

Maria Góralska, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Biłgoraju, informuje, że remont chodnika w pasie ul. Prusa będzie możliwy, jeżeli środki budżetowe na to pozwolą. Jeśli tak się stanie, chodnik zostanie wykonany w bieżącym roku. Natomiast przy ul. Róźnówka Stawy konieczne prace zostaną wykonane w pierwszej połowie 2021 r. przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

 

 

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.