- Reklama -

- Reklama -

Kiedy remont chodnika?

Radna Rady Miejskiej w Józefowie apeluje o remont chodnika przy drodze wojewódzkiej w Józefowie. Inwestycja zostanie wykonana jeszcze w tym roku.

- Reklama -

Radna Teresa Sitarz zwróciła się do władz Józefowa o skierowanie prośby do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie dotyczącej remontu chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 853 w Józefowie przy ul. Kościuszki. Chodnik jest ulokowany przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki, Pocztowej i ul. Papiernika. – Chodnik we wskazanym miejscu jest o połowę węższy. Wyboje na chodniku oraz bardzo duże nierówności stanowią poważne zagrożenie dla osób korzystających z chodnika. Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców oraz licznie przybywających turystów i estetykę Józefowa, proszę o pilne zajęcie się tym problemem – twierdzi.

- Reklama -

Remont wspomnianego chodnika zostanie przeprowadzony w ramach przygotowywanego postępowania przetargowego na wykonanie remontów chodników zlokalizowanych przy drogach wojewódzkich z planowanym terminem realizacji na przełomie października i listopada 2021 r.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. John mówi

    Dlaczego chodnikow nie robi sie asfatowych.Prosze o wyczerpujaca odpowiedz.Przepisy UE nic o tym nie mowia jest to wola urzednikow.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.