- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Kiedy początek sezonu na naszych kąpieliskach?

Kąpieliska w powiecie biłgorajskim szykują się do rozpoczęcia nowego sezonu. Najwcześniej będzie można się kąpać w zalewie Bojary w Biłgoraju. Tu sezon kąpielowy z ratownikami na plaży, rozpoczyna się 26 czerwca (poniedziałek). Co z kąpieliskiem w Biszczy i zalewem w Józefowie?

- Reklama -

Kąpielisko na Zalewie „Bojary”

 

 • Sezon kąpielowy
  26/06/2023 – 31/08/2023
 • Godziny otwarcia
  10:00 – 18:00

 

Madziar_Wybory

Kąpielisko Zalew Biszcza – Żary

 

 • Sezon kąpielowy
  01/07/2023 – 31/08/2023
 • Godziny otwarcia
  10:00 – 18:00

Kąpielisko zlokalizowane jest na Zalewie Biszcza – Żary w północnej części gminy Biszcza. Teren kąpieliska wykorzystywany jest rekreacyjnie. Posiada piaszczystą plażę, wypożyczalnię sprzętu wodnego (rowerki, kajaki) oraz dwa pomosty. Miejsce do spożywania posiłków i kuchnię (wiata zadaszona), do miejsca tego doprowadzony jest prąd do oświetlenia oraz do gniazdek elektrycznych. Pole namiotowe. Miejsca parkingowe z oświetleniem wzdłuż drogi dojazdowej do zbiornika wodnego. Dwa sanitariaty – jeden przy parkingu, drugi przy polu namiotowym. Oba wyposażone w instalację wodno-kanalizacyjną z bieżącą wodą, zasilaną z instalacji solarnych.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Zalew w Józefowie

 

 • Sezon kąpielowy
  01/07/2023 – 31/08/2023
 • Godziny otwarcia
  10:00 – 18:00

Kąpielisko-zalew w Józefowie przy ul. Słonecznej. W skład infrastruktury kąpieliska wchodzi pomost, budka ratownika, zjeżdżalnia dwutorowa, piaszczysta plaża. Urządzenia sanitarne stanowią dwie toalety znajdujące się w budynku gospodarczym, oddalone od miejsca 40m, czynne w godzinach otwarcia kąpieliska. W sąsiedztwie kąpieliska znajduje się zbiornik i stanica wędkarska.

 

 

foto: plazujemy.pl

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.