- Reklama -

Kibice Motoru Lublin czekają na sukcesy swojego klubu!

Motor Lublin aktualnie posiada 6 lokatę w swojej lidze. Jest to sam środek tabeli, która jak wiadomo, jest już po fazie jesiennych rozgrywek. Aktualnie drużyna weszła w fazę wiosenną, dlatego mówimy o nowych rozgrywkach i nowych graczach, którzy mają zmieniać na nowo formę Motoru Lublin.

Co ciekawe należy nadmienić, że Motor Lublin pozyskał również nowego sponsora, który na pewno odmienia jego sytuację materialną na wielki plus. Mowa tutaj o firmie ForBet, która organizuje zakłady sportowe. W ramach ich, możemy bawić się według uznania i np. Typować mecze, również Motoru Lublin.

- Reklama -

Dzięki tak wielkim zmianom, Motor Lublin na pewno będzie mógł grać o drugą ligę. Czy jednak zdarzy się to w tym sezonie ? Tego jeszcze nie wiemy i jest to samo w sobie trudne do stwierdzenia na ten moment. Na pewno ostatnie wyniki dają graczom dużo nadziei na to, że będzie dobrze, ale Motor nie ma łatwego terminarza. Mierzy się z mocnymi ekipami, tak więc trzeba będzie wykazać bardzo dużo chęci, aby faktycznie dojść do takich rezultatów, jakich poszukuje isę w rozgrywkach, jeszcze w tym sezonie.

Nam pozostaje czekać na kolejne mecze i kolejne wyniki w których Motor Lublin, jak najbardziej może namieszać. Kolejne mecze już nie długo, dlatego 3 liga rozgrywek w Polsce robi się coraz ciekawsza, wchodząc w coraz bardziej decydujące fazy swojego sezonu. Motor na pewno nas w tym wszystkim zaskoczy jeszcze nie raz.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.