- Reklama -

- Reklama -

Kibice Łady Biłgoraj dostali zielone światło

Jest zielone światło dla kibiców Łady 1945 Biłgoraj. Przyszło właśnie potwierdzenie i fajni biało-niebieskich będą mogli obejrzeć z trybun najbliższy wyjazdowy mecz Łady. A ten w sobotą, z Lublinianką Lublin na stadionie na Wieniawie. Przekazujemy

- Reklama -

I pomimo, że to IV liga to nie jest wcale oczywiste, że przyjezdni kibice dostaną zgodę, żeby zająć sektor. Kilkanaście dni temu w Łęcznej, fani z Biłgoraja … stali przed stadionem.Teraz formalna zgoda przyszła do Biłgoraja. I ruszają zapisy na wyjazd:

W końcu dotarło do nas potwierdzenie, że będziemy mogli ze stadionu wspierać biało-niebieskich na sobotnim starciu z Lublinianką Lublin. Uruchamiamy zapisy na ten wojaż. Czasu nie ma dużo, więc na poważnie podchodzimy do tematu i księgujemy obecność na listach – informują fani Łady.

Sprawa nie jest jednak taka prosta, bo na stadion Lublinianki wejdzie w sobotę  jedynie … 30 kibiców z Biłgoraja:

– Takie niestety są procedury i przepisy. Procedura jest taka, że to klub  bierze pełną odpowiedzialność za swoich kibiców i ich zachowanie. My oczywiście chcemy, żeby jak najwięcej fanów z Biłgoraja obejrzało mecz, dlatego autoryzujmy swoich kibiców. W Łęcznej zbyt późno dostaliśmy listę od kibiców i nasi fani nie mogli wejść na stadion. A w Lublinie liczba fanów jest mocno ograniczona. Na stadionie Lublinianki mogą przyjąć tylko 5% wszystkich miejsc na trybunach. A skoro jest 600 wszystkich miejsc,  to oznacza, że wejdzie tylko 30 kibiców Łady –  tłumaczy Jarosław Hasiak, kierownik Łady 1945 Biłgoraj.

 

 

Na wyjazd do Lublina można zapisywać się drogą internetową. Tu podajemy link:

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

wyjazd – Lublinianka

foto: Łada 1945 Biłgoraj

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.