- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Katalog Firm

Zapraszamy również do katalogu firm z województwa lubelskiego LubelskieFirmy.pl

- Reklama -

lubelskiefirmy.pl

Budownictwo i dom

Łukasz Przysiadłowski -Usługi ogrodnicze
Adres:
Babice 148
Krótki Opis Firmy:

Firma zajmująca się zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów.
W swojej działalności oferuje:

-cięcie i formowanie krzewów oraz drzew sadowniczych, nasadzanie roślin

-zakładanie oraz pielęgnacja trawników oraz budowa oczek wodnych

-mycie kostki brukowej,

-nawożenie, odśnieżanie i ochrona chemiczna roślin,  

-porady

Telefon:
570 669 348
Twoje-Okna
Nazwa Firmy:
Adres:
Prusa 16
Krótki Opis Firmy:

Zaufanie, którym darzą nas Klienci jest dla nas największą satysfakcją dlatego też z naszych usług skorzystały już setki osób prywatnych oraz firm co procentuje ciągłym rozwojem.
Nasze produkty wyposażone są we wszystkie niezbędne elementy stanowiące o ich funkcjonalności, bezpieczeństwie i ekonomii. Drewno jest niezwykle wdzięcznym materiałem, który w naszych dłoniach zamienia się w wymarzone przez Państwa produkty. Korzystamy z najlepszych materiałów, a nasi specjaliści to wykwalifikowana kadra pracowników z wieloletnim doświadczeniem, wielkim talentem i pasją, którą wkładają w każdy wykonywany element. Okna markowych producentów wykonane są zgodnie z dokumentacja techniczną plus nasz profesjonalny montaż okien to prawidłowe równanie, które daje nam gwarancję funkcjonalności, wytrzymałości, szczelności, a także izolacyjności termicznej i akustycznej.
Wymogi o których tu mowa dotyczą nie tylko okien PCV i okien drewnianych, ale odnoszą się także do montażu drzwi wejściowych, konstrukcji aluminiowych, okien drewniano – aluminiowych. Mimo młodego wieku samej technologii są okna z PCV mające ponad 30 lat. W przypadku białych okien mamy gwarancję trwałej bieli na wiele lat.Są bardzo szczelne (ochrona przed utratą ciepła). Nasza filozofia opiera się na oferowaniu asortymentu dobrej jakości, sprawdzonego oraz spełniającego obowiązujące normy prawa budowlanego. Swoje doświadczenie w branży wykorzystujemy służąc radą i pomocą przy wielu projektach architektonicznych. W swojej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje okien pochodzące od najlepszych producentów. Stosowane masowo w budownictwie do lat 90-tych okna drewniane nie były lubiane przez ich użytkowników z powodu niskiej jakości ich wykonania i braku estetyki. Obecnie ta sytuacja zmieniła się w wyniku zastosowania drewna klejonego warstwowo. Nowoczesne okna PCV są w systemy nawietrzników wyposażone i wykonywanie dodatkowych jest nie tylko zbędne, ale niedopuszczalne. Zabronione jest także samodzielne zwiększanie szczelności okien – możemy w ten sposób uzyskać odwrotny efekt albo uniemożliwić wentylację pomieszczenia. Obecnie firma zatrudnia ok. 20 osób i realizuje obroty na wysokim poziomie. Wiele lat aktywności firmy w naszym kraju pokazuje, że konsekwentnie realizowana prorozwojowa polityka może gwarantować długookresowy sukces. Kolejne pokolenia pracowały nad poprawą i udoskonaleniem okien drewnianych, starając się tym samym osiągnąć jak najwyższą trwałość oraz walory użytkowe.Obecnie wiemy, że sam fakt zastosowania w stolarce budowlanej nawet najlepszych gatunków drewna nie daje gwarancji długowieczności i wymaga dodatkowego zastosowania profesjonalnego zabezpieczenia w postaci trwałej i odpornej powłoki malarskiej. Firma zajmuje się także montażem drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych. Montujemy także drzwi techniczne!Wykonujemy elewacje i zajmujemy się docieplaniem budynków. Realizujemy od podstaw docieplenia i elewacje. Wycena i oględziny gratis. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wykonywania elewacji i docieplenia. To wszystko w połączeniu z montażem, który od pomiaru aż po realizację, zostanie wykonany na najwyższym poziomie zagwarantuje niezawodność produktu.Dzięki doświadczeniu w branży, potrafimy sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów, czego doskonałym przykładem są nasze liczne realizacje. Dzięki właściwemu doradztwu pozyskujemy zadowolenie naszych klientów. Między innymi dzięki temu mamy bardzo liczne grono kontrahentów polecający nasze sklepy na terenie kraju. Okna mają istotny wpływ na estetykę i bezpieczeństwo, a także na wysokość kosztów związanych z ogrzewaniem budynku. PORÓWNAJ CENY OKIEN u kilku sprzedawców. Poznaj CENY i CENNIK okien u kilku oferentów z twojej okolicy.

Telefon:
796490859
Nazwa Firmy:
Adres:
Biłgoraj
Krótki Opis Firmy:

Oferujemy.

Docieplenia budynków

Elewacje

Mycie,elewacji

Adaptacja poddaszy

Remonty

Wykończenia wnętrz

Wentylację mechaniczne z rekuperacja

Prace murarskie

Telefon:
697 237 205
Adres:
ul. Plac Wolności 3/16
23-400 Biłgoraj,
Krótki Opis Firmy:

Jest firmą, która ceni sobie profesjonalizm i gwarantuje swoim  klientom zadowolenie wykonanej pracy
Świadczy usługi remontowe takie jak:

malowanie pomieszczeń, gładzie na mokro i sucho
sufity podwieszane, zabudowa poddasza
układanie paneli, układanie płytek, montaż drzwi i okien
tynki dekoracyjne, malowanie elewacji, docieplanie budynków

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek:    8:00–18:00
Sobota - Niedziela:       10:00–16:00

Telefon:
793 678 949
Adres:
Księżpol 8,
23-415 Księżpol
Krótki Opis Firmy:

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Naszym mottem jest wysoka jakość wykonywanych usług a motywacją do pracy zadowolenie klienta. Wykonujemy podbitki dachowe, montaże okien i drzwi, okucia blacharski oraz tynki maszynowe cementowo-wapienne - gipsowe wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon:
661 387 910
Adres:
ul. Długa 5 A
23-400 Biłgoraj
Krótki Opis Firmy:

INFORNI jest firmą meblarską specjalizująca się w projektowaniu i wykonywaniu na zamówienie - mebli kuchennych, - łazienkowych, - szafy wnękowe i przesuwane oraz innym przeznaczeniu.

Dla tych co pragną mieć niepowtarzalne wnętrza, dopasowane do indywidualnych potrzeb, którzy cenią sobie wysoką jakość, zwracają uwagę na detale i standard wykończenia oraz komfort użytkowania. Preferujemy najwyższą jakość za rozsądną cenę. Wykonane z najlepszych materiałów i wyposażone w najnowocześniejsze akcesoria.

 

Telefon:
84 888 00 51
Krótki Opis Firmy:

Profesjonalne usługi ogrodnicze -projektowanie, budowa i pielęgnacja ogrodu, -zakładanie systemów nawadniania, -montaż inteligentnego oświetlenia, montaż robotów koszących, -pielęgnacja lub wycinka dużych drzew, oczka wodne, kaskady, trawa w rolkach, całoroczna pielęgnacja ogrodu, wycinka drzew (także z miejsc trudnych), cięcie drzew, formowanie, żywopłoty, mała architektura, fontanny, zagospodarowanie terenu przy firmach, miejskie tereny.

Telefon:
698 525 297
Krótki Opis Firmy:

Z usług hydraulicznych korzystamy rzadko – zwykle staramy się samodzielnie radzić sobie z drobnymi usterkami, ale w momencie awarii skorzystanie z usług hydraulika jest wskazane, bo wiadomym jest  że zadanie przerasta nasze możliwości.  W takich sytuacjach potrzebna jest wiedza i doświadczenie, lub profesjonalnego sprzętu, np usługi z minikoparką.

Telefon:
724 606 267
Nazwa Firmy:
Adres:
ul. Długa 5 A
23-400 Biłgoraj
Krótki Opis Firmy:

Salon KOMFORT w Biłgoraju, zlokalizowany jest w bardzo dogodnym miejscu, dokładnie 8 minut pieszo od lokalnego Urzędu Miasta. Salon został zaaranżowany w całkowicie nowy sposób, Klienci mogą znaleźć tam szeroki wybór i charakterystyczny, bogaty asortyment  -dywanów,  -paneli,  -parkietów,  -wykładzin, jak i wszelakich akcesoriów towarzyszących urządzaniu podłóg w Twoich wnętrzach – a to wszystko przy zachowaniu najwyższej jakości. 

Telefon:
885 566 955
Adres:
Aleksandrów III 542 A
23-408 Aleksandrów
Krótki Opis Firmy:

Metaloplastyka i kowalstwo, to zamiłowanie i praca w jednym. Przedmiotem działalności firmy są wyroby kowalskie :bramy i ogrodzenia oraz schody i balustrady. Dysponujemy ogromnym wyborem wzorów i  łączników. Wycena i zamówienia są indywidualne. Dla każdego klienta gwarantowana satysfakcja wyrobów z najlepszego materiału oraz konkurencyjnych  cenach.

Telefon:
601 676 782
Krótki Opis Firmy:

Specjalizuje się w sprzedaży i w produkcji balustrad ze stali nierdzewnej i czarnej, wyrobów metalowych renomowanych producentów. Nasza oferta znalazła uznanie, dużych firm jak również realizujemy zlecenia  klientów indywidualnych. Wszystkie produkty oferowane charakteryzuje wysoki standard techniczny oraz trwałość i niezawodność określona wymaganymi atestami na rynku. Wykonujemy  wyroby według indywidualnych projektów. Dobry efekt końcowy gwarantują doświadczeni projektanci. 

Telefon:
501 749 427
Krótki Opis Firmy:

 Usługi w zakresie remontów wykończeniowych wnętrza pomieszczeń: -sufity podwieszane, zabudowa z płyt gipsowo-kartonowych, -malowanie, tapety i fototapety, -gładzie, tynki dekoracyjne, -układanie płytek i paneli, -zabudowa poddaszy, montaż drzwi i okien.
Szybko i solidnie,

Telefon:
726 863 286

- Reklama -

- Reklama -