- Reklama -

Katalog Firm

Zapraszamy również do katalogu firm z województwa lubelskiego LubelskieFirmy.pl

lubelskiefirmy.pl

Budownictwo i dom

„DomoSpec”-usługi remontowe
ul. Plac Wolności 3/16
23-400 Biłgoraj,

Jest firmą, która ceni sobie profesjonalizm i gwarantuje swoim  klientom zadowolenie wykonanej pracy
Świadczy usługi remontowe takie jak:

malowanie pomieszczeń, gładzie na mokro i sucho
sufity podwieszane, zabudowa poddasza
układanie paneli, układanie płytek, montaż drzwi i okien
tynki dekoracyjne, malowanie elewacji, docieplanie budynków

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek:    8:00–18:00
Sobota - Niedziela:       10:00–16:00

http://www.domospec.pl
793 678 949
„FachMan”-docieplenia
Księżpol 8,
23-415 Księżpol

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Naszym mottem jest wysoka jakość wykonywanych usług, a motywacją do pracy zadowolenie klienta. Wykonujemy podbitki dachowe, montaże okien i drzwi, okucia blacharski.  Wykonujemy tynki maszynowe cementowo-wapienne i gipsowe wewnątrz i na zewnątrz budynków. Dzięki zastosowaniu specjalistycznej zacieraczki do przecierania styropianu, zostaje całkowicie wyeliminowany efekt widocznych płyt na elewacji.
Gładkie elewacje zyskują coraz większą popularność. Nie tylko nowocześnie wyglądają, ale są przede wszystkim bardzo praktyczne. Na bazie cementu są bardzo sztywne i narażone na odkształcenia oraz spękania. Aby uzyskać trwałą i gładką powierzchnię elewacji konieczne jest wykonanie kompletnego systemu. Rozwiązaniem do wykonywania elewacji na gładko są produkty silikonowe, a ich wysoka jakość gwarantuje hydrofobowość i elastyczność,  które równocześnie są trwałe i pozwala na wykonanie elewacji bez widocznej struktury tynku. Tego typu powierzchnia jest niepodatna na zabrudzenia, łatwa w czyszczeniu oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne. 

 

661 387 910
„KASKADA”-Usługi ogrodnicze

Profesjonalne usługi ogrodnicze -projektowanie, budowa i pielęgnacja ogrodu, -zakładanie systemów nawadniania, -montaż inteligentnego oświetlenia, montaż robotów koszących, -pielęgnacja, lub wycinka dużych drzew, oczka wodne, kaskady, trawa w rolkach, całoroczna pielęgnacja ogrodu, wycinka drzew (także z miejsc trudnych), cięcie drzew, formowanie, żywopłoty, mała architektura, fontanny, zagospodarowanie terenu przy firmach, miejskie tereny.

698 525 297
„KESAD”-przyłącza wody i kanalizacji, -usługi minikoparką

Z usług hydraulicznych korzystamy rzadko – zwykle staramy się samodzielnie radzić sobie z drobnymi usterkami, ale w momencie awarii skorzystanie z usług hydraulika jest wskazane, bo wiadomym jest  że zadanie przerasta nasze możliwości.  W takich sytuacjach potrzebna jest wiedza i doświadczenie, lub profesjonalnego sprzętu, np usługi z minikoparką.

724 606 267
„Remonter”-wykończenia wnętrz

 Usługi w zakresie remontów wykończeniowych wnętrza pomieszczeń: -sufity podwieszane, zabudowa z płyt gipsowo-kartonowych, -malowanie, tapety i fototapety, -gładzie, tynki dekoracyjne, -układanie płytek i paneli, -zabudowa poddaszy, montaż drzwi i okien.
Szybko i solidnie,

726 863 286
INVEST & CONSTRUCTION

Oferta jest jest korzystna, unikasz szukania ekipy budowlanej. W ofercie znajdują się usługi : -kompleksowa budowa domów, -remonty i wykończenia, -renowacje budynków, -prace porządkowe i rozbiórkowe. Nad wszystkimi pracami będzie na bieżąco czuwał kierownik budowy. 

782 597 919
Kompleksowe usługi budowlano-wykończeniowe

 

Usługi budowlano-wykończeniowe Marcin Szmołda.

Firma zajmuje się kompleksową budowlanką (murowanie, tynki, szpachla, regipsy, płytki, podłogi (PVC, parkiet) na wysoki standard.

Firma posiada 18 lat doświadczenia na rynku budowlanym. Wysoka jakość i dobre ceny.

Tel. 665-765-999

665-765-999
Nieruchomości Forest- Andrzej Kupryjaniuk
ul.Komorowskiego 3/8
23-400 Biłgoraj

Biuro zajmuje się pośrednictwem w nieruchomościach. Dla każdego naszego klienta znajdziemy efektywne i skuteczne rozwiązania.Licencjonowany zarządca nieruchomości i biegły sądu okręgowego, posiadam uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego.Proponujemy usługę: -wyceny nieruchomości gruntowych i leśnych, -lokali mieszkalnych,-sporządzania opinii i ekspertyz, -doradztwa w zakresie rozwiązań termomodernizacyjnych i inne.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 9.00 - 15.00

Telefon: 603 127 913
P.H.U.-„PERY”
P.H.U.-„PERY”
Kolonia Sól 91,
23-400 Sól

Firma Phu Pery - Ryszard Brodziak ma biuro w miejscowości Kolonia Sól. Usługi to: wykonanie niwelacji terenu, wykonanie drogi dojazdowej, wykonanie odwiertu studni. Wynajem maszyn, wynajem rusztowań. Zajmujemy się wyburzeniem. Fachowe doradzanie w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych. Najem motocykli, najem pojazdów szynowych, najem kontenerów, najem palet. Zajmujemy się transportem krajowym, transportem towarów, transportem drogowym.

 

513 108 997
Zakład Wapienno-Piaskowy „Megola”
ul. Jana Pawła II 82
23-400 Biłgoraj

MEGOLA prowadzi w Biłgoraju hurtownię z materiałami budowlanymi dostępne w niskich cenach, które są  niezbędnymi do przebudowy i budowy domu. Oferuje szeroką gamę  narzędzi i materiałow budowlanych jak, beton, bloczki betonowe, kleje, grunty, wapno hydratyzowanei inne.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 8.00 – 18.00

Sobota                          8.00 - 15.00

84 686 08 75

- Reklama -