- Reklama -

Katalog Firm

Zapraszamy również do katalogu firm z województwa lubelskiego LubelskieFirmy.pl

- Reklama -

lubelskiefirmy.pl

Budownictwo i dom

Łukasz Przysiadłowski -Usługi ogrodnicze
Babice 148

Firma zajmująca się zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów.
W swojej działalności oferuje:

-cięcie i formowanie krzewów oraz drzew sadowniczych, nasadzanie roślin

-zakładanie oraz pielęgnacja trawników oraz budowa oczek wodnych

-mycie kostki brukowej,

-nawożenie, odśnieżanie i ochrona chemiczna roślin,  

-porady

570 669 348
„DomoSpec”-usługi remontowe
ul. Plac Wolności 3/16
23-400 Biłgoraj,

Jest firmą, która ceni sobie profesjonalizm i gwarantuje swoim  klientom zadowolenie wykonanej pracy
Świadczy usługi remontowe takie jak:

malowanie pomieszczeń, gładzie na mokro i sucho
sufity podwieszane, zabudowa poddasza
układanie paneli, układanie płytek, montaż drzwi i okien
tynki dekoracyjne, malowanie elewacji, docieplanie budynków

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek:    8:00–18:00
Sobota - Niedziela:       10:00–16:00

793 678 949
„FachMan”-docieplenia
Księżpol 8,
23-415 Księżpol

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Naszym mottem jest wysoka jakość wykonywanych usług a motywacją do pracy zadowolenie klienta. Wykonujemy podbitki dachowe, montaże okien i drzwi, okucia blacharski oraz tynki maszynowe cementowo-wapienne - gipsowe wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Zapraszamy do kontaktu!

661 387 910
„Inforni”-meble na miarę
ul. Długa 5 A
23-400 Biłgoraj

INFORNI jest firmą meblarską specjalizująca się w projektowaniu i wykonywaniu na zamówienie - mebli kuchennych, - łazienkowych, - szafy wnękowe i przesuwane oraz innym przeznaczeniu.

Dla tych co pragną mieć niepowtarzalne wnętrza, dopasowane do indywidualnych potrzeb, którzy cenią sobie wysoką jakość, zwracają uwagę na detale i standard wykończenia oraz komfort użytkowania. Preferujemy najwyższą jakość za rozsądną cenę. Wykonane z najlepszych materiałów i wyposażone w najnowocześniejsze akcesoria.

 

84 888 00 51
„KASKADA”-Usługi ogrodnicze

Profesjonalne usługi ogrodnicze -projektowanie, budowa i pielęgnacja ogrodu, -zakładanie systemów nawadniania, -montaż inteligentnego oświetlenia, montaż robotów koszących, -pielęgnacja lub wycinka dużych drzew, oczka wodne, kaskady, trawa w rolkach, całoroczna pielęgnacja ogrodu, wycinka drzew (także z miejsc trudnych), cięcie drzew, formowanie, żywopłoty, mała architektura, fontanny, zagospodarowanie terenu przy firmach, miejskie tereny.

698 525 297
„KESAD”-przyłącza wody i kanalizacji, -usługi minikoparką

Z usług hydraulicznych korzystamy rzadko – zwykle staramy się samodzielnie radzić sobie z drobnymi usterkami, ale w momencie awarii skorzystanie z usług hydraulika jest wskazane, bo wiadomym jest  że zadanie przerasta nasze możliwości.  W takich sytuacjach potrzebna jest wiedza i doświadczenie, lub profesjonalnego sprzętu, np usługi z minikoparką.

724 606 267
„Komfort”
„Komfort”
ul. Długa 5 A
23-400 Biłgoraj

Salon KOMFORT w Biłgoraju, zlokalizowany jest w bardzo dogodnym miejscu, dokładnie 8 minut pieszo od lokalnego Urzędu Miasta. Salon został zaaranżowany w całkowicie nowy sposób, Klienci mogą znaleźć tam szeroki wybór i charakterystyczny, bogaty asortyment  -dywanów,  -paneli,  -parkietów,  -wykładzin, jak i wszelakich akcesoriów towarzyszących urządzaniu podłóg w Twoich wnętrzach – a to wszystko przy zachowaniu najwyższej jakości. 

885 566 955
„MetKam” -Różański Kamil
Aleksandrów III 542 A
23-408 Aleksandrów

Metaloplastyka i kowalstwo, to zamiłowanie i praca w jednym. Przedmiotem działalności firmy są wyroby kowalskie :bramy i ogrodzenia oraz schody i balustrady. Dysponujemy ogromnym wyborem wzorów i  łączników. Wycena i zamówienia są indywidualne. Dla każdego klienta gwarantowana satysfakcja wyrobów z najlepszego materiału oraz konkurencyjnych  cenach.

601 676 782
„RafMet”- Ogrodzenia, balustrady

Specjalizuje się w sprzedaży i w produkcji balustrad ze stali nierdzewnej i czarnej, wyrobów metalowych renomowanych producentów. Nasza oferta znalazła uznanie, dużych firm jak również realizujemy zlecenia  klientów indywidualnych. Wszystkie produkty oferowane charakteryzuje wysoki standard techniczny oraz trwałość i niezawodność określona wymaganymi atestami na rynku. Wykonujemy  wyroby według indywidualnych projektów. Dobry efekt końcowy gwarantują doświadczeni projektanci. 

501 749 427
„Remonter”-wykończenia wnętrz

 Usługi w zakresie remontów wykończeniowych wnętrza pomieszczeń: -sufity podwieszane, zabudowa z płyt gipsowo-kartonowych, -malowanie, tapety i fototapety, -gładzie, tynki dekoracyjne, -układanie płytek i paneli, -zabudowa poddaszy, montaż drzwi i okien.
Szybko i solidnie,

726 863 286
„SILVVA” -Skup starego drewna

Jesteśmy największą firmą w Polsce, która zajmuje się skupem starego drewna rozbiórkowego.
Prowadzimy rozbiórki starych budynków drewnianych, takich jak: stodoły, domy, spichlerze, młyny, wiaty, szopy i tym podobne obiekty.Wykonujemy rozbiórki starych, drewnianych budynków w celu pozyskania wybranego towaru oraz możemy osobiście odebrać drewno zdemontowane przez właściciela budynku. Naszym głównym przedmiotem kupna są deski obiciowe, belki ciosane ręcznie oraz deski podłogowe.Wycena odbywa się bezpłatnie, staramy się rzetelnie i uczciwie wycenić materiał. Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

882 065 186
Docieplenia i Wylewki miksokretem

Grupa pracowników budowlanych, którzy bardzo dobrze znają fach i podejmują stawiane przed nimi zadanie to wiedza i praktyka. Firma służy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Dotychczasowi klienci to osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa które znają  solidność wykonanej pracy.  Jednym z atutów jest pomoc w negocjacjach wykonywanych usług w adaptacji wnętrz. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Realizowane usługi remontowe według wszelkich dostępnych technologii, korzystając z materiałów renomowanych firm. 

500 727 955

- Reklama -