Katalog Firm

Zapraszamy również do katalogu firm z województwa lubelskiego LubelskieFirmy.pl

lubelskiefirmy.pl

Budownictwo i dom

Łukasz Przysiadłowski -Usługi ogrodnicze
Babice 148

Firma zajmująca się zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów.
W swojej działalności oferuje:
-cięcie i formowanie krzewów oraz drzew sadowniczych, nasadzanie roślin
-zakładanie oraz pielęgnacja trawników oraz budowa oczek wodnych
-mycie kostki brukowej,  -nawożenie, odśnieżanie i ochrona chemiczna roślin,  -porady, itp;

570 669 348
„DomoSpec”-usługi remontowe
ul. Plac Wolności 3/16
23-400 Biłgoraj,

Jest firmą, która ceni sobie profesjonalizm i gwarantuje swoim  klientom zadowolenie wykonanej pracy
Świadczy usługi remontowe takie jak:

malowanie pomieszczeń, gładzie na mokro i sucho
sufity podwieszane, zabudowa poddasza
układanie paneli, układanie płytek, montaż drzwi i okien
tynki dekoracyjne, malowanie elewacji, docieplanie budynków

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek:    8:00–18:00
Sobota - Niedziela:       10:00–16:00

http://www.domospec.pl
793 678 949
„FachMan”-docieplenia
Księżpol 8,
23-415 Księżpol

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Naszym mottem jest wysoka jakość wykonywanych usług, a motywacją do pracy zadowolenie klienta. Wykonujemy podbitki dachowe, montaże okien i drzwi, okucia blacharski.  Wykonujemy tynki maszynowe cementowo-wapienne i gipsowe wewnątrz i na zewnątrz budynków. Dzięki zastosowaniu specjalistycznej zacieraczki do przecierania styropianu, zostaje całkowicie wyeliminowany efekt widocznych płyt na elewacji.
Gładkie elewacje zyskują coraz większą popularność. Nie tylko nowocześnie wyglądają, ale są przede wszystkim bardzo praktyczne. Na bazie cementu są bardzo sztywne i narażone na odkształcenia oraz spękania. Aby uzyskać trwałą i gładką powierzchnię elewacji konieczne jest wykonanie kompletnego systemu. Rozwiązaniem do wykonywania elewacji na gładko są produkty silikonowe, a ich wysoka jakość gwarantuje hydrofobowość i elastyczność,  które równocześnie są trwałe i pozwala na wykonanie elewacji bez widocznej struktury tynku. Tego typu powierzchnia jest niepodatna na zabrudzenia, łatwa w czyszczeniu oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne. 

 

661 387 910
„Inforni”-meble na miarę
ul. Długa 5 A
23-400 Biłgoraj

Kiedy meble, są odpowiednio dobrane do naszego pomieszczenia, to jesteśmy zadowoleni na długie lata, zamiast tanio wyprodukowanych, warto wybrać te zaprojektowane przez fachowców, idealnie dopasowane zarówno pod względem wymiarów, jak i własnego gustu. INFORNI jest firmą meblarską specjalizująca się w projektowaniu i wykonywaniu na zamówienie - mebli kuchennych, - łazienkowych, - szafy wnękowe i przesuwne oraz innym przeznaczeniu.

http://www.inforni.pl
84 888 00 51
„KASKADA”-Usługi ogrodnicze

Profesjonalne usługi ogrodnicze -projektowanie, budowa i pielęgnacja ogrodu, -zakładanie systemów nawadniania, -montaż inteligentnego oświetlenia, montaż robotów koszących, -pielęgnacja, lub wycinka dużych drzew, oczka wodne, kaskady, trawa w rolkach, całoroczna pielęgnacja ogrodu, wycinka drzew (także z miejsc trudnych), cięcie drzew, formowanie, żywopłoty, mała architektura, fontanny, zagospodarowanie terenu przy firmach, miejskie tereny.

698 525 297
„KESAD”-przyłącza wody i kanalizacji, -usługi minikoparką

Z usług hydraulicznych korzystamy rzadko – zwykle staramy się samodzielnie radzić sobie z drobnymi usterkami, ale w momencie awarii skorzystanie z usług hydraulika jest wskazane, bo wiadomym jest  że zadanie przerasta nasze możliwości.  W takich sytuacjach potrzebna jest wiedza i doświadczenie, lub profesjonalnego sprzętu, np usługi z minikoparką.

724 606 267
„Komfort”
„Komfort”
ul. Długa 5 A
23-400 Biłgoraj

Salon KOMFORT w Biłgoraju, a lokalizacja, dzięki której Klienci będą mogli dotrzeć do salonu, od miejsca zamieszkania. Zlokalizowany jest w bardzo dogodnym miejscu, dokładnie 8 minut pieszo od lokalnego Urzędu Miasta. Salon został zaaranżowany w całkowicie nowy sposób, Klienci mogą znaleźć tam to, z czego jest ona znana w całym kraju. Oferują charakterystyczny, bogaty asortyment  -dywanów,  -paneli,  -parkietów,  -wykładzin, jak i wszelakich akcesoriów towarzyszących urządzaniu podłóg w Twoich wnętrzach – a to wszystko przy zachowaniu najwyższej jakości. 

885 566 955
„MetKam” -Różański Kamil
Aleksandrów III 542 A
23-408 Aleksandrów

Metaloplastyka i kowalstwo, to zamiłowanie i praca w jednym, a przedmiotem działalności firmy są wyroby kowalskie jak:  -bramy i ogrodzenia, - schody i balustrady. Dysponujemy ogromnym wyborem wzorów i  łączników. Wycena i zamówienia są indywidualne, dla każdego klienta gwarantowana satysfakcja wyrobów z najlepszego materiału oraz konkurencyjnych  cenach.

601 676 782
„RafMet”- Ogrodzenia, balustrady

Specjalizuje się w sprzedaży i w produkcji balustrad ze stali nierdzewnej i czarnej, wyrobów metalowych renomowanych producentów. Aby oferta znalazła uznanie, dla dużych firm jak również wykonujemy zlecenia zaopatrujących się klientów indywidualnych. Wszystkie produkty oferowane charakteryzuje wysoki standard techniczny oraz trwałość i niezawodność określona wymaganymi atestami na rynku. W ofercie propozycja zaprojektowania wykonywanych wyrobów według indywidualnych projektów. Dobry efekt końcowy gwarantują wyspecjalizowani projektanci. 

501 749 427
„Remonter”-wykończenia wnętrz

 Usługi w zakresie remontów wykończeniowych wnętrza pomieszczeń: -sufity podwieszane, zabudowa z płyt gipsowo-kartonowych, -malowanie, tapety i fototapety, -gładzie, tynki dekoracyjne, -układanie płytek i paneli, -zabudowa poddaszy, montaż drzwi i okien.
Szybko i solidnie,

726 863 286
„SILVVA” -Skup starego drewna

Firma zajmującą się rozbiórką budynków drewnianych jak i wymianą poszycia ścian z desek na BLACHĘ. Posiada bardzo duże doświadczenie oraz mnóstwo zadowolonych klientów. Posiada sprzęt oraz uprawnienia niezbędne do wykonywania tego typu prac, a firma ma również kwalifikacje na zdejmowanie azbestu z poszycia dachu. Praca przebiega szybko i sprawnie, jesteśmy w stanie rozebrać budynek w jeden dzień. Zostawiamy zawsze po pracy porządek. Co do rozliczenia odbywa się przed jak i po ukończeniu pracy w zależności od woli klienta. Wycena odbywa się bezpłatnie, staramy się rzetelnie i uczciwie wycenić materiał. Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

882 065 186
Docieplenia i Wylewki miksokretem

Grupa pracowników budowlanych, którzy bardzo dobrze znają fach i podejmują stawiane przed nimi zadania, to wiedza i praktyka. Firma służy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Dotychczasowi klienci, to osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa, które znają  solidność wykonanej pracy.  Jednym z atutów, to pomoc w negocjacjach, bo niższa cena nie zwalnia od  jakości wykonywanych usług w adaptacji wnętrz. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Realizowane usługi remontowe, według wszelkich dostępnych technologii, korzystając z materiałów renomowanych firm. 

500 727 955

- Reklama -