- Reklama -

Katalog Firm

Zapraszamy również do katalogu firm z województwa lubelskiego LubelskieFirmy.pl

- Reklama -

lubelskiefirmy.pl

BIBUS MENOS
BIBUS MENOS
Biuro Handlowe Rzeszów
ul. Lubelska 53c
35-233 Rzeszów

Hydraulika Siłowa Rzeszów
Oferujemy usługi i produkty z zakresu hydrauliki siłowej, w tym pompy i silniki hydrauliczne.

Dewocjonalia Biłgoraj
Ul. Kościuszki 21 oraz ul. Kościuszki 117 w Biłgoraju

Dewocjonalia – Biłgoraj.
U nas zakupisz akcesoria do:
Chrztu, Komunii, Bierzmowania, Ślubu oraz na urodziny

Poza tym:
Książki, Figurki, Ozdoby, Obrazy, Znicze, Krzyże, Lichtarze, Różańce, Flagi, Ampułki, Komże, Alby, Gromnice, Świece stołowe, Świece wotywne, Modlitewniki, Stroiki, Zaproszenia, Płaskorzeźby, Torebki na prezenty
ZŁOTO - łańcuszki, medaliki oraz krzyżyki
SREBRO – łańcuszki, medaliki, krzyżyki, kolczyki, różańce na palec, różańce srebrne
Zapraszamy do naszego sklepu:
Ul. Kościuszki 21 oraz ul. Kościuszki 117 w Biłgoraju

668671414
F.H. Franco Zakład Produkcyjny Socha Franciszek
Usługi szwalnicze, tapicerowanie mebli, renowacja
Korytków Mały 49 B, 23-400 Biłgoraj

Świadczymy usługi szycia z tkanin wysokiej jakości. Realizujemy zamówienia od najbardziej wymagających klientów. Nasi kontrahenci chwalą nas za wysoką jakość wykonywanych usług oraz terminowość w wykonywaniu zamówień.

Telefon: 609 516 093.

609 516 093
Firma “MR iAR”Andrzej Rosłan
23-400 Biłgoraj
ul.Przemysłowa 32

Grawerowanie laserowe w metalu i nie tylko

605 950 350
Firma “MR iAR”Andrzej Rosłan
23-400 Biłgoraj
ul.Przemysłowa 32

Grawer.
Grawerowanie Fiber Laser w metalu i nie tylko.

605 950 350
Łukasz Przysiadłowski -Usługi ogrodnicze
Babice 148

Firma zajmująca się zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów.
W swojej działalności oferuje:

-cięcie i formowanie krzewów oraz drzew sadowniczych, nasadzanie roślin

-zakładanie oraz pielęgnacja trawników oraz budowa oczek wodnych

-mycie kostki brukowej,

-nawożenie, odśnieżanie i ochrona chemiczna roślin,  

-porady

570 669 348
MM Ubezpieczenia
MM Ubezpieczenia
ul. Kościuszki 76,
23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia OC, AC, NNW, ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia na życie i inne. To dobrowolne, ale zapewniające pokrycie kosztów, bądź odszkodowanie w wielu sytuacjach.  Szkody  samochodu w wyniku pożaru,  lub  utraty pojazdu w wyniku kradzieży.  Przy zakupie dowolnego pakietu ubezpieczeń, polecamy naszym Klientom wykupienie dodatkowego ubezpieczenia, – w zależności od wybranego wariantu.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 8.00-18.00

Sobota 9.00-14.00

607 540750, 795 712 579
Naprawa obuwia, zegarmistrz, pieczątki – W&D Serwis

Gdy w Stolicy poszukujesz sprawdzonego oraz polecanego przez Klientów punktu naprawy obuwia – zapraszamy do W&D Serwis.

 Do dyspozycji w przystępnych godzinach oraz lokalizacjach stołecznej aglomeracji. Działają efektywnie i szybko a wyniki działalności zaskakują Klientów. Codziennością jest szycie, sklejanie i regeneracja obuwia, co daje drugie życie szpilkom, mokasynom, również popularnym trampkom, z którymi niekiedy jesteśmy związani sentymentalnie. Podjęte naprawy zarówno męskiego, damskiego, jak również dziecięcego obuwia, to dla nich, chleb powszedni i nie ma prac niemożliwych. Odnowa, czy regeneracja dotyczy zarówno prostych zabiegów, takich jak wymiana fleków, zeszycie paska w sandale, poszczególnie złożone, jak obszywanie butów skórą. Przed podcięciem zlecenia, każdy Kontrahent jest informowany, ile czasu potrwa odnowa i jakie wiążą się z nią koszty. Na wszystkie usługi zapewniają gwarancję. W zakładach w Ursynowie, Tarchominie i Józefosławiu można także nabyć wkładki, akcesoria i przyrządy do obuwia.

+48 694 802 838
Sprawne SEO – Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych
Hedwiżyn 31a
23-400 Biłgoraj

* Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych
* Marketing internetowy dla małych i średnich firm.
- Audyt SEO
- Content marketing
- Marketing szeptany
- Copywriting
- Projektowanie stron internetowych
sprawneseo.pl
Tel. 733 798 222 do kontaktu.
biuro@sprawneseo.pl

733 798 222
Twoje-Okna
Twoje-Okna
Prusa 16

Zaufanie, którym darzą nas Klienci jest dla nas największą satysfakcją dlatego też z naszych usług skorzystały już setki osób prywatnych oraz firm co procentuje ciągłym rozwojem.
Nasze produkty wyposażone są we wszystkie niezbędne elementy stanowiące o ich funkcjonalności, bezpieczeństwie i ekonomii. Drewno jest niezwykle wdzięcznym materiałem, który w naszych dłoniach zamienia się w wymarzone przez Państwa produkty. Korzystamy z najlepszych materiałów, a nasi specjaliści to wykwalifikowana kadra pracowników z wieloletnim doświadczeniem, wielkim talentem i pasją, którą wkładają w każdy wykonywany element. Okna markowych producentów wykonane są zgodnie z dokumentacja techniczną plus nasz profesjonalny montaż okien to prawidłowe równanie, które daje nam gwarancję funkcjonalności, wytrzymałości, szczelności, a także izolacyjności termicznej i akustycznej.
Wymogi o których tu mowa dotyczą nie tylko okien PCV i okien drewnianych, ale odnoszą się także do montażu drzwi wejściowych, konstrukcji aluminiowych, okien drewniano – aluminiowych. Mimo młodego wieku samej technologii są okna z PCV mające ponad 30 lat. W przypadku białych okien mamy gwarancję trwałej bieli na wiele lat.Są bardzo szczelne (ochrona przed utratą ciepła). Nasza filozofia opiera się na oferowaniu asortymentu dobrej jakości, sprawdzonego oraz spełniającego obowiązujące normy prawa budowlanego. Swoje doświadczenie w branży wykorzystujemy służąc radą i pomocą przy wielu projektach architektonicznych. W swojej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje okien pochodzące od najlepszych producentów. Stosowane masowo w budownictwie do lat 90-tych okna drewniane nie były lubiane przez ich użytkowników z powodu niskiej jakości ich wykonania i braku estetyki. Obecnie ta sytuacja zmieniła się w wyniku zastosowania drewna klejonego warstwowo. Nowoczesne okna PCV są w systemy nawietrzników wyposażone i wykonywanie dodatkowych jest nie tylko zbędne, ale niedopuszczalne. Zabronione jest także samodzielne zwiększanie szczelności okien – możemy w ten sposób uzyskać odwrotny efekt albo uniemożliwić wentylację pomieszczenia. Obecnie firma zatrudnia ok. 20 osób i realizuje obroty na wysokim poziomie. Wiele lat aktywności firmy w naszym kraju pokazuje, że konsekwentnie realizowana prorozwojowa polityka może gwarantować długookresowy sukces. Kolejne pokolenia pracowały nad poprawą i udoskonaleniem okien drewnianych, starając się tym samym osiągnąć jak najwyższą trwałość oraz walory użytkowe.Obecnie wiemy, że sam fakt zastosowania w stolarce budowlanej nawet najlepszych gatunków drewna nie daje gwarancji długowieczności i wymaga dodatkowego zastosowania profesjonalnego zabezpieczenia w postaci trwałej i odpornej powłoki malarskiej. Firma zajmuje się także montażem drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych. Montujemy także drzwi techniczne!Wykonujemy elewacje i zajmujemy się docieplaniem budynków. Realizujemy od podstaw docieplenia i elewacje. Wycena i oględziny gratis. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wykonywania elewacji i docieplenia. To wszystko w połączeniu z montażem, który od pomiaru aż po realizację, zostanie wykonany na najwyższym poziomie zagwarantuje niezawodność produktu.Dzięki doświadczeniu w branży, potrafimy sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów, czego doskonałym przykładem są nasze liczne realizacje. Dzięki właściwemu doradztwu pozyskujemy zadowolenie naszych klientów. Między innymi dzięki temu mamy bardzo liczne grono kontrahentów polecający nasze sklepy na terenie kraju. Okna mają istotny wpływ na estetykę i bezpieczeństwo, a także na wysokość kosztów związanych z ogrzewaniem budynku. PORÓWNAJ CENY OKIEN u kilku sprzedawców. Poznaj CENY i CENNIK okien u kilku oferentów z twojej okolicy.

796490859
WK-Eko Dom
WK-Eko Dom
Biłgoraj

Oferujemy.

Docieplenia budynków

Elewacje

Mycie,elewacji

Adaptacja poddaszy

Remonty

Wykończenia wnętrz

Wentylację mechaniczne z rekuperacja

Prace murarskie

697 237 205
– Bogdan Szwedo-Salon Firanek
ul. 3-go Maja 29,
23-400 Biłgoraj

W tym sklepie jest możliwość uszycia firan na wymiar okna. Taśmy ozdobne, panele dekoracyjne, czy rolety ozdobne, wyróżnią pomieszczenie w sposób wyjątkowy. Zobaczyć można duży wybór karniszy, które polepszą wygląd każdego pomieszczenia. Oferujemy szeroki wybór unikalnych wzorów z wysokiej jakości materiałów, oraz w odpowiedniej cenie.

 

 

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 9.00 – 17.00

Sobota 9.00 – 14.00

604 180 046, 692 069 323

- Reklama -