- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Katalog Firm

Zapraszamy również do katalogu firm z województwa lubelskiego LubelskieFirmy.pl

- Reklama -

lubelskiefirmy.pl

Twoje-Okna

Twoje-Okna
Nazwa Firmy:
Twoje-Okna
Adres:
Prusa 16
Krótki Opis Firmy:

Zaufanie, którym darzą nas Klienci jest dla nas największą satysfakcją dlatego też z naszych usług skorzystały już setki osób prywatnych oraz firm co procentuje ciągłym rozwojem.
Nasze produkty wyposażone są we wszystkie niezbędne elementy stanowiące o ich funkcjonalności, bezpieczeństwie i ekonomii. Drewno jest niezwykle wdzięcznym materiałem, który w naszych dłoniach zamienia się w wymarzone przez Państwa produkty. Korzystamy z najlepszych materiałów, a nasi specjaliści to wykwalifikowana kadra pracowników z wieloletnim doświadczeniem, wielkim talentem i pasją, którą wkładają w każdy wykonywany element. Okna markowych producentów wykonane są zgodnie z dokumentacja techniczną plus nasz profesjonalny montaż okien to prawidłowe równanie, które daje nam gwarancję funkcjonalności, wytrzymałości, szczelności, a także izolacyjności termicznej i akustycznej.
Wymogi o których tu mowa dotyczą nie tylko okien PCV i okien drewnianych, ale odnoszą się także do montażu drzwi wejściowych, konstrukcji aluminiowych, okien drewniano – aluminiowych. Mimo młodego wieku samej technologii są okna z PCV mające ponad 30 lat. W przypadku białych okien mamy gwarancję trwałej bieli na wiele lat.Są bardzo szczelne (ochrona przed utratą ciepła). Nasza filozofia opiera się na oferowaniu asortymentu dobrej jakości, sprawdzonego oraz spełniającego obowiązujące normy prawa budowlanego. Swoje doświadczenie w branży wykorzystujemy służąc radą i pomocą przy wielu projektach architektonicznych. W swojej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje okien pochodzące od najlepszych producentów. Stosowane masowo w budownictwie do lat 90-tych okna drewniane nie były lubiane przez ich użytkowników z powodu niskiej jakości ich wykonania i braku estetyki. Obecnie ta sytuacja zmieniła się w wyniku zastosowania drewna klejonego warstwowo. Nowoczesne okna PCV są w systemy nawietrzników wyposażone i wykonywanie dodatkowych jest nie tylko zbędne, ale niedopuszczalne. Zabronione jest także samodzielne zwiększanie szczelności okien – możemy w ten sposób uzyskać odwrotny efekt albo uniemożliwić wentylację pomieszczenia. Obecnie firma zatrudnia ok. 20 osób i realizuje obroty na wysokim poziomie. Wiele lat aktywności firmy w naszym kraju pokazuje, że konsekwentnie realizowana prorozwojowa polityka może gwarantować długookresowy sukces. Kolejne pokolenia pracowały nad poprawą i udoskonaleniem okien drewnianych, starając się tym samym osiągnąć jak najwyższą trwałość oraz walory użytkowe.Obecnie wiemy, że sam fakt zastosowania w stolarce budowlanej nawet najlepszych gatunków drewna nie daje gwarancji długowieczności i wymaga dodatkowego zastosowania profesjonalnego zabezpieczenia w postaci trwałej i odpornej powłoki malarskiej. Firma zajmuje się także montażem drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych. Montujemy także drzwi techniczne!Wykonujemy elewacje i zajmujemy się docieplaniem budynków. Realizujemy od podstaw docieplenia i elewacje. Wycena i oględziny gratis. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wykonywania elewacji i docieplenia. To wszystko w połączeniu z montażem, który od pomiaru aż po realizację, zostanie wykonany na najwyższym poziomie zagwarantuje niezawodność produktu.Dzięki doświadczeniu w branży, potrafimy sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów, czego doskonałym przykładem są nasze liczne realizacje. Dzięki właściwemu doradztwu pozyskujemy zadowolenie naszych klientów. Między innymi dzięki temu mamy bardzo liczne grono kontrahentów polecający nasze sklepy na terenie kraju. Okna mają istotny wpływ na estetykę i bezpieczeństwo, a także na wysokość kosztów związanych z ogrzewaniem budynku. PORÓWNAJ CENY OKIEN u kilku sprzedawców. Poznaj CENY i CENNIK okien u kilku oferentów z twojej okolicy.

Telefon:
796490859

- Reklama -

- Reklama -