- Reklama -

Kasia ma szansę na leczenie w Niemczech

O losach Kasi Szcząchor pisaliśmy już kilkakrotnie na łamach NOWej Gazety Biłgorajskiej. Parę miesięcy temu jej rodzice dowiedzieli się, że dziewczynkę czeka bardzo kosztowne leczenie w Niemczech. Dzięki zaangażowaniu się lokalnej społeczności udało się zorganizować kilka akcji charytatywnych i uzbierać część potrzebnej kwoty. – Na ten moment wystarczy nam pieniążków na kompleksowe przebadanie Kasi w niemieckiej klinice. Dopiero po wszystkich badaniach zapodaną dalsze decyzje co do leczenia córki. Mamy wyznaczony już termin na koniec czerwca – mówi Małgorzata Szcząchor, mama Kasi. 

Rodzice dziewczynki za pośrednictwem naszej gazety chcą podziękować wszystkim darczyńcom. – Pamiętając przesłanie św. Józefa Pelczara, że "miłość rodzi się w sercu, wyraża się słowem, ale żyje czynem", składamy podziękowania Radzie Rodziców, Dyrektorowi i Radzie Pedagogicznej ZS w Majdanie Starym, Pracownikom SOS Wioski Dziecięcej w Biłgoraju, Żołnierzom ze 110 Posterunku Radiolokacyjnego Dalekiego Zasięgu w Łabuniach, Szkolnemu Kołu Caritas w Księżpolu, Męskiemu Chórowi Klucz z Majdanu Starego i Jego Przyjaciołom, a także indywidualnym darczyńcom za zaangażowanie się w zbiórkę pieniędzy na rzecz leczenia i rehabilitacji naszej kochanej córeczki Kasi – mówią. 

Na subkonto Katarzyny w Fundacji Złotowianka przekazano:

– 4967,50 zł – Kiermasz ciast

– 2520 zł – SOS Wioska Dziecięca w Biłgoraju

– 1076,50 zł – Dyrektor i Grono Pedagogiczne w ZS w Majdanie Starym

– 2700 zł – Posterunek Radiolokacyjny

– 3000 zł – Gimnazjum im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Aleksandrowie

– 640 zł – Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie

– 850 zł – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gromadzie

– 590 zł – Szkolne Koło Caritas Księżpol

– 422,71 zł – SGB – Bank S.A. Poznań

– 35562 zł – Męski Chór Klucz z Majdanu Starego i jego Przyjaciele

Darczyńcy indywidualni:

p. Dudka Majdan Nowy

p. Paluch Biłgoraj

p. Kita Dąbrowica

p. Kuryk Korchów II

- Reklama -

p. Świerczek Rudniki-Konin

p. Wesołowska Tarnogród

PP. Chrupczalscy Biłgoraj

p. Kulig Trzebinia

p. Szatowska Biłgoraj

p. Kiszczak Biszcza

p. Pawlicha Majdan Nowy

p. Wudarczyk Widuchowa

p. Maciocha Nowe Czarnowo

PP. Maciocha Niemcy

PP. Radomscy Radzięcin

p. Możejko Biłgoraj

p. Hanczarek

p. Marzec Smólsko

p. Kłyż Majdan k. Dolhobyczów

p. Rapa Biłgoraj

p. Szperkowska-Dziura Biłgoraj

p. Zych Biłgoraj

– Ofiarowana przez Państwa pomoc jest dowodem serdeczności, życzliwości, współczucia oraz ludzkiej solidarności. Składając podziękowanie, pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność w szczególności: Radzie Rodziców za organizację Kiermaszu pysznych ciast i smakołyków, Dyrektorowi i Radzie Pedagogicznej za akcje "pączek" i " kartka świąteczna"  mówi dalej rodzina Szcząchorów. – Niesamowitym przedsięwzięciem był Koncert Charytatywny pod hasłem "Otoczmy Kasię sercem", za który dziękujemy Kierownikowi i Członkom Męskiego Chóru Klucz. Ich kreatywność, talent i wrażliwość przyczyniły się nie tylko do zebrania bardzo dużej sumy pieniędzy. Sprawiły, że Kasia przeżyła kolejne  ale jak rzadkie chwile szczęścia, radości i zachwytu.  Dodali jej siły do dalszej walki o piękną przyszłość – dodają.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.