- Reklama -

- Reklama -

Karol Kręt we wtorek w Biłgoraju. Pokaże swoje Porsche

Karol Kręt - młody, utalentowany kierowca z powiatu biłgorajskiego, we wtorek pokaże swoje auto w Biłgoraju. - Przez cały sezon czułem Wasze wielkie wsparcie - teraz w końcu mogę pokazać Wam moje auto na żywo! - informuje Karol. Będzie okazja na rozmowę, obejrzenie auta, zrobienie pamiątkowych zdjęć i poznania kuchni rywalizacji w serii Porsche Sports Cup.

- Reklama -

– We wtorek (8.11) mój samochód, którym ścigałem się w tym roku, będzie można zobaczyć w myjni samochodowej Fast Fix w Biłgoraju przy ulicy Jana Pawła II 54 od 14:00 do 18:00 – przekazuje zawodnik.

To był wyjątkowy rok dla Karola Kręta. Młody kierowca zadebiutował w rywalizacji z seniorami. W Porsche Sports Cup Deutschland zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej całego sezonu i zrobił to jako najmłodszy zawodnik w historii.

Plany i założenia 17-latka są bardzo ambitne, ale teraz czas na odrobinę odpoczynku, ale również spotkania z kibicami.

Fani w Biłgoraju będą mieli okazję spotkać się z Karolem w najbliższy wtorek (8 listopada). Jego samochód wyścigowy będzie można oglądać od 14 do 18 na terenie myjni Fast Fix przy ulicy Jana Pawła II 54.

Przez cały sezon czułem wsparcie kibiców. To bardzo pomagało podczas debiutanckiego sezonu. Zapraszam wszystkich serdecznie na krótkie spotkanie, na którym będzie można zajrzeć do mojego auta i poznać tajniki przygotowania do rywalizacji – mówi Karol Kręt, kierowca Akademii ORLEN Team.

 

O tegorocznych występach Karola Kręta w cyklu Porsche Sports Cup, jako pierwsi informowaliśmy w Nowej Gazecie Biłgorajskiej.

 

- Reklama -

Rozmowa z utalentowanym kierowcą – tylko u nas. Przeczytaj tu: W przyszłym sezonie chcemy jechać najnowszym modelem samochodu Porsche

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.