- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kolizja trzech aut w Aleksandrowie

W poniedziałek 2 września ok. godz. 15.00 na trasie wojewódzkiej nr 853 w Aleksandrowie Pierwszym (obok szkoły) doszło do zdarzenia drogowego, wskutek którego uszkodzone zostały dwa pojazdy. Ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo.

Do kolizji drogowej doszło w godzinach popołudniowych przed budynkiem szkoły w Aleksandrowie. Według ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, przyczyną było niezachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami.

 – Kierująca samochodem osobowym marki Renault 45-latka z gminy Aleksandrów podczas skrętu w lewo została uderzona w tył pojazdu przez samochód ciężarowy iveco, którym kierował 60-letni mężczyzna. Sprawca został ukarany mandatem informuje mł. asp. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

- Reklama -

Podczas tego zdarzenia uszkodzone zostało również inne auto osobowe zaparkowane na poboczu. Kobieta  została karetką przetransportowana do szpitala, na szczęście nie odniosła obrażeń. Przy tej kolizji drogowej pracowały również 2 zastępy straży pożarnej.

- Reklama -

2 Komentarze
  1. siara mówi

    Stłuczka dwóch aut to karambol ???

  2. Ozon mówi

    Jak się okazało nie był to karambol lecz stłuczka kolizja.Powodem było omijanie stojącego busa i wjechanie na lewy pas gdzie prowadząca z przodu kobieta nagle chciała zjechać na parking przy szkole, niestety jadący za nią ciężarowy betoniara uderzyła w jej auto które obracając się uszkodziło następne. Pasazerka z Reno trafiła do szpitala ale po oględzinach powróciła z lekko rozbitą głową, w drugim aucie uszkodzona klapa tylna,najmniej ucierpiała betoniara huk był niemiłosierny. Po kilku minutach strażacy z Aleksandrowa zabezpieczyli miejsce zdarzenia,jednak zdarzają się ludzie którzy aby zobaczyć ci się stało blokowali ulicę bo musi jak najbliżęj pani podjechać. 3 wozy strażackie zadysponowano do tej kolizji w/g mnie trochę za dużo a zresztą osoba która to zgłaszała nie za bardzo potrafiła wytłumaczyć na 112 co się stało. I właśnie tego powinniśmy się nauczyć. Po 2,5 godz betoniarka odjechała choc wcześniej przyjechała pompa aby usunąć z niej beton Dzięki bogu obyło się bez ofiar nie było tam dużej szybkości wszystko to widziałem z odległości 150m.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.