- Reklama -

Karambol siedmiu samochodów

Dziś na trasie Korczów – Majdan Nowy doszło do zderzenia siedmiu pojazdów. Wszystko zaczęło się od pękniętej opony.

- Reklama -

 

Wczoraj około godziny 12.30 policjanci zostali skierowani do zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Rogale. Jak wstępnie ustalili, w wyniku niezawinionej niesprawności technicznej doszło do pęknięcia opony w samochodzie ciężarowym MAN, kierowanym przez 20-latka. Opona uszkodziła przód jadącego z naprzeciwka samochodu ciężarowego, również marki MAN, oraz jadącego za nim lexusa. Kierowcy, którym nic się nie stało, w oczekiwaniu na policjantów zatrzymali się, zjeżdżając w miarę możliwości na pobocze.
Kilkanaście minut później doszło do kolejnej kolizji. Za wymienionymi wyżej pojazdami zatrzymał się samochód marki Peugeot, którym kierowała 31-letnia kobieta, chcąca przepuścić jadące z przeciwnej strony samochody. Za nią zatrzymał się 28-letni kierowca seata, a za nim 57-letni kierowca volkswagena. Niestety, 22-letni kierowca samochodu marki BMW nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami, uderzył w ostatni pojazd, ten w poprzedni i tak dalej. 28-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, który kierował seatem, został przewieziony do szpitala. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Kierowca BMW został ukarany mandatem i punktami karnymi.Pomiędzy pojazdami biorącymi udział w pierwszym i drugim zdarzeniu nie doszło do kontaktu. Przez kilkadziesiąt minut ruch w miejscu obydwu zdarzeń odbywał się wahadłowo.

 

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. John mówi

    7aut to zdarza sie na autostradzie a w Majdanie jej nimaaa czyli posypaly sie mandaty i punkty karne.Wielu kierowcow jezdzi bez wyobrazni na promocje wbiedronce czy kauflandzie wystarczy dla wszystkich i mozna sie nie spieszyc.W Majdanie ma byc rondo a moze jeszcze fotoradar by sie przydal bo tam sie krzyzuje6drog i skrzyzowanie na Smolsko jest blisko.

  2. p mówi

    Patrzcie dzieci.Tak się kończy jazda na zderzaku.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.