- Reklama -

- Reklama -

Kapsuła balansująca

- Reklama -

Ciało człowieka zbudowane jest z gansów i aminokwasów. GANS jest gazem w stanie nano, dzięki czemu uzyskuje swoją fizyczną namacalność. AMINOKWASEM nazywamy podstawowe, życiodajne pierwiastki, z których stworzyło się życie na naszej planecie i my sami.

W momencie przebywania w środku kapsuły, w odpowiedniej próżni plazmatycznej, gdzie sposób oddychania organizmu człowieka zaczyna się zmieniać, tworzy to równowagę emocji względem naszego podejścia do sposobu myślenia. Dlatego ważne jest także zastanowienie się osoby korzystającej
z systemu nad celem wizyty wewnątrz systemu.

Sposób korzystania z systemu:

1.Zastanowienie się nad celem wizyty w systemie.

2.Wchodzimy do kapsuły z odpowiednią intencją (podejściem).

3.Staramy się zrelaksować, rozluźnić ciało i umysł.

4.Jedna sesja w systemie powinna trwać od 20 do 40 minut.

- Reklama -

5.System współpracuje z naszymi komórkami skóry oraz komórkami wewnątrz ciała, których funkcjonowanie opiera się na plazmie.

Po wyjściu z systemu osoba jest spokojniejsza, emocje
są zbalansowane, a w efekcie wyciszone. Zbalansowane emocje mają wpływ na pracę całego organizmu, na przykład zwiększenie wydajności pracy układów: krwionośnego, nerwowego, odpornościowego oraz limfatycznego. Zmianie ulega także zasilanie kości, które są producentem nie tylko białych i czerwonych krwinek, ale również limfy.

Dzięki środowisku w kapsule czujemy się bezpieczni
i pozwalamy naszemu ciału na naturalne procesy naprawcze, ponieważ są tam stworzone inne wartości aminokwasu. System nie jest w stanie, w żaden sposób, zaszkodzić pracy organizmu osoby poddanej procesom, ponieważ jest podyktowany poprzez energię emocji tejże osoby. Dopasowuje się do balansu emocji uczestnika wewnątrz kapsuły. Jedyne co może wstrzymać lub spowolnić działanie kapsuły to strach uczestnika przed nowym zjawiskiem, nowym doświadczeniem, który może być podyktowany jego myślami. Jednakże myśli po kilku wizytach również ulegają

rozluźnieniu, co pozwala zaistnieć procesom naprawczym
w naszym ciele.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.