- Reklama -

- Reklama -

Kampania reklamowa w Internecie

Czym są reklamy Google Ads? Są to reklamy, które w formie linków sponsorowanych są wyświetlane przez wyszukiwarkę korzystającym z niej internautom w ich wynikach wyszukiwania.

Dzięki precyzyjnym i nowoczesnym algorytmom linki do reklamujących Twoją ofertę reklam będą wyświetlane jedynie internautom, szukającym treści bezpośrednio wiążących się z produktami lub usługami, które oferujesz. W przeciwieństwie do reklamy tradycyjnej, dobrze przygotowana kampania Google Ads trafia więc tylko do osób, które z większym od średniej prawdopodobieństwem mogą zostać Twoimi klientami!

Chcę skorzystać z możliwości reklamy w wyszukiwarce! Jak to zrobić?

Jeśli czujesz się pewnie w temacie marketingu internetowego, możesz sam przygotować kampanię reklamową. Jeśli Twoją specjalnością nie jest reklama w Internecie, tylko rozwijanie Twojej firmy, zawsze możesz zlecić przygotowanie reklam profesjonalistom, zajmującym się marketingiem internetowym. Przedsiębiorstwo, specjalizujące się w reklamowaniu klientów za pomocą spersonalizowanych reklam w wyszukiwarce, to tak zwana agencja SEM.

Jakiego rodzaju działania reklamowe w wyszukiwarce może przeprowadzić dla ciebie profesjonalna agencja SEM?

Rodzaje reklam 

1. Sieć wyszukiwania

Umożliwia wyświetlanie przygotowanych przez Ciebie reklam tekstowych w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej świata. Dzięki temu dotrzesz do klientów, którzy rzeczywiście szukają Twoich produktów i usług, wszystkich klientów, bo przecież niemal każdy internauta korzysta z wyszukiwarki.

2. Sieć reklamowa

- Reklama -

Doskonałe narzędzie do budowania popularności marki. Sieć reklamowa  to strony internetowe, blogi, portale i aplikacje mobilne. Już są ich miliony a liczba ta ciągle rośnie!

3. Remarketing

Narzędzie, które umożliwia dostosowanie komunikatów reklamowych do osób, które już po odwiedzeniu Twojej strony były zainteresowane zakupem Twoich produktów i usług lub przynajmniej kontaktem.

4. Reklamy wideo

Obraz mówi więcej niż tysiąc słów, a nawet najkrótszy filmik to przecież tysiące obrazów! Twoje wideoreklamy w Internecie mogą potencjalnie dotrzeć do 50% polskich internautów w wieku 18-24 lat. Już tyle osób regularnie korzysta z serwisu wideo!

5. Kampanie na poczcie reklamowej

Gmail to bezsprzecznie najpopularniejszy dostawca usług poczty elektronicznej. Wykorzystaj jego zasoby do prezentacji potencjalnym klientom natywnych komunikatów o Twojej ofercie. Zobaczą je za każdym razem, gdy będą przeglądać e-maile!

Wykorzystanie wszystkich kanałów marketingowych, pozwala skutecznie promować Twoją firmę w Internecie!

Diverse People Working and Marketing Concept

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.