- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kalendarz firmowy na 2017 rok – doskonała forma reklamy twojej firmy

- Reklama -

Nie ma dnia, abyśmy nie posługiwali się kalendarzem. Zerkamy do niego, aby sprawdzić bieżącą datę, z kalendarzem planujemy nadchodzące wydarzenia czy sprawdzamy wolne dni. Dlatego kalendarz z logo firmy będzie doskonałą formą promocji i reklamy. Płacąc raz, reklamę firmy mamy przez cały rok. Dodatkowo kalendarz to doskonały prezent przekazany współpracownikom lub kontrahentom. Kalendarz podarowany klientowi sprawi mu radość i przez cały rok będzie przypominał o Twojej firmie. Właśnie teraz warto zaplanować druk kalendarzy z logo Twojej firmy! A Ty dzięki temu zbudujesz i podtrzymasz jej pozytywny wizerunek.

Firma Drukpolska jest w trakcie przyjmowania zleceń na kalendarze reklamowe. Firma należy do ścisłej czołówki przedsiębiorstw, które oferują kompleksowo wykonane produkty poligraficzne. Posiada rozbudowany i nowoczesny park maszynowy oraz zespół doświadczonych pracowników. Standardy firmy odpowiadają wysokim wymaganiom stawianym przez krajowych i zagranicznych klientów, a działania zorientowane są na wysoką jakość produktów oraz na najwyższą jakość obsługi. 

Drukpolska posiada szeroką gamę artykułów, w tym różnych form kalendarzy. Jednym z popularnych produktów są kalendarze trójdzielne.

Korzystając ze stony http://drukpolska.pl można zaplanować nie tylko wygląd naszego kalendarza, ale też ilość wydrukowanych egzemplarzy, rodzaj uszlachetnienia czy typ opakowania. Możemy także podejrzeć gotowe projekty lub wybrać własną makietę. 

Często wybierane są przez klientów także kalendarze jednodzielne. W ofercie są różne typy: jednodzielny LUX wypukły, jednodzielny ekonomiczny, jednodzielny spiralowany czy jednodzielny z zegarem. Tu także możemy zaplanować wygląd naszego kalendarza oraz sprawdzić ewentualną cenę zamówienia przy określonej ilości sztuk, rodzaju uszlachetnienia czy opakowania. 

Drukpolska proponuje swoim klientom szeroki wybór kalendarzy biurkowych, książkowych, książkowe spiralowane, wieloplanszowych czy kalendarzy na lodówkę. W ofercie są również biuwary – podkłady na biurko. Firma może wydrukować także koperty do kalendarzy: LUX, tekturowe, papierowe C4. 

Firma zajmuje się głównie sprzedażą kalendarzy, ale nie tylko. Drukarnia również zajmuje się wydrukiem materiałów poligraficznych i gadżetów reklamowych. W ofercie są wizytówki, ulotki, plakaty, kołonotatniki, segregatory, teczki, clipboardy A4, puzzle, naklejki, zaproszenia i notesy. 

Krótkie terminy realizacji, zaledwie kilkudniowe, wysoka jakość druku, profesjonalne podejście do każdego zamówienia oraz konkurencyjna cena to atuty, które zadowolą każdego klienta. 

- Reklama -

 Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Drukpolska na stronie internetowej http://drukpolska.pl oraz do kontaktu telefonicznego czy poprzez skrzynkę e-mail. 

 

Drukpolska

ul. Sprzeczna 9

62-002 Suchy Las

Tel. 61 674 03 64

www: 

http://drukpolska.pl

e-mail: info@drukpolska.pl

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.