Juniorzy Włókniarza Frampol najlepsi

Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły: Mistrz Klasy Okręgowej Juniorów KS Włókniarz Frampol, Mistrz Klasy A Juniorów Gr. I GKS Orzeł Tereszpol, Mistrz Klasy A Juniorów Gr. II GKS Potok Sitno, Mistrz Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych GLKS Granica Lubycza Królewska.Włókniarz Frampol w półfinale pokonał Orła Tereszpol 7:0, zaś Potok Sitno wygrał 2:1 z Granicą Lubycza Królewska. W finale piłkarze z Frampola rozbili Potok Sitno 5:0. Trzecie miejsce zajęła drużyna Orła Tereszpol, pokonując Granicę Lubycza Królewska 4:0. Każda drużyna po zakończonym turnieju otrzymała puchary, dyplomy oraz piłki meczowe z certyfikatem FIFA. Nagrody wręczał prezes Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Stanisław Pryciuk. Skład zwycięskiej drużyny Włókniarza Frampol: Karol Saj, Wojciech Branewski, Kamil Kapica, Paweł Nawrocki, Radosław Dycha, Mateusz Kubina, Konrad Wnuk, Krystian Buryta, Kamil Szpot, Jarosław Spólnik, Adrian Małyszek, Mateusz Swatowski, Karol Malec, Mateusz Czajka, Emil Małyszek, Piotr Branewski, Krzysztof Malec, Jakub Małek. Trener Mirosław Kubina.