- Reklama -

- Reklama -

Jubileuszowy turniej tenisowy

- Reklama -

26 zawodniczek i zawodników rywalizowało w tegorocznym Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Józefowa. Organizowane po raz piąty zawody, które odbyły się w miniony weekend na miejscowym „Orliku”, były rozgrywane w czterech kategoriach wiekowych z podziałem na grupy żeńskie i męskie.

Wśród najmłodszych tenisistek z klas I – III szkół podstawowych zwyciężyła Weronika Harasiuk, druga była Karolina Skroban, a trzecia Gabriela Barańska. Rywalizację chłopców wygrał Kornel Krzemiendak, przed Kacprem Łepikiem i Norbertem Kluczkowskim.

urząd MArszałkowski projekt

W kategorii uczniów starszych klas podstawówek triumfowała Julia Potocka, która pokonała Wiktorię Rudnicką, a wśród chłopców turniej wygrał Krzysztof Gumiennik przed Hubertem Chodarą i Miłoszem Wojciechowskim.

Zawody gimnazjalistek były najbardziej udane dla Natalii Dzikoń, drugie miejsce zajęła Aleksandra Pogudz, a trzecia była Karolina Wojciechowska. Rywalizację chłopców wygrał Hubert Nieśpiał, przed Karolem Chyrzyńskim i Kacprem Mielniczkiem.

Zwyciężczynią turnieju w najstarszej kategorii wiekowej, uczennic szkół ponadgimnazjalnych i kobiet została Marcelina Wilczyńska, która pokonała Dominikę Tymicką, zaś wśród mężczyzn pierwsze miejsce zajął Filip Chudy, drugi był Dawid Giełczyk, a na trzecim stopniu podium stanął Tomasz Jaworowski.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Dwudniową rywalizację zorganizowali Urząd Miejski i Uczniowski Klub Sportowy „Herkules”, działający przy szkole podstawowej w Józefowie.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.