- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Jubileuszowe Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej (audio)

Za nami 20. jubileuszowe Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. W hali OSiR w Biłgoraju przez dwa dni rywalizowały nadleśnictwa z całej Lubelszczyzny. Zwyciężyło Nadleśnictwo Rudnik.

- Reklama -

 

Rozgrywki w piłce siarkowej odbyły się w dniach 21-22 kwietnia br. Organizatorami tego wydarzenia był Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju, Nadleśnictwo Biłgoraj oraz Uczniowski Klub Sportowy „Leśnik” w Biłgoraju.

Jacek Grabias, Uczniowski Klub Sportowy ZSL w Biłgoraju, organizator wydarzenia (audio):

Zygmunt Byra, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie (audio):

- Reklama -

W XX Mistrzostwach Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie brały udział 23 drużyny reprezentujące następujące nadleśnictwa: Biłgoraj, Chełm, Gościeradów, Janów Lubelski, Józefów, Krasnystaw, Kraśnik, Międzyrzec, Mircze, Nowa Dęba, Lubartów, Parczew, Puławy, Radzyń Podlaski, Rozwadów, Rudnik, Sarnaki, Świdnik, Tomaszów, Włodawa, Zwierzyniec oraz Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej i Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie.

Finałowy mecz o tytuł Mistrza Nadleśnictw rozegrany został w piątek 22 kwietnia, po czym nastąpiła dekoracja. Nagrody i wyróżnienia wręczyli: Zygmunt Byra, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie, Barbara Serafin – dyrektor Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju, Mariusz Szabat – zastępca nadleśniczego Nadleśnictwa Biłgoraj, Dariusz Łukasik – PPHU DRW – HURT oraz Piotr Cebula wiceprzewodniczący Okręgu Lubelskiego Związku Leśników Polskich w Rzeczpospolitej Polskiej. 

Mistrzostwa rozgrywane były w grupach systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów (do 21 pkt.), pozostałe mecze (do 25 pkt.), zgodnie z przepisami PZPŚ. Z każdej grupy do 1/8 finałów awansowały dwie pierwsze drużyny. Pozostałe drużyny rozegrały mecze o miejsca od 17 do 23. Poniżej tabela z wynikami

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.