- Reklama -

Jubileuszowa zbiórka krwi

Już po raz 10. w Szkole Podstawowej w Majdanie Starym odbyła się zbiórka krwi. Krwiodawcy jak zwykle, nie zawiedli.

Już po raz 10. w Szkole Podstawowej w Majdanie Starym odbyła się zbiórka krwi. Krwiodawcy jak zwykle, nie zawiedli.
To już 10. jubileuszowa akcja krwiodawcza w Majdanie Starym. W jej organizację, przy współpracy z Gminą Księżpol, zaangażował się Biłgorajski Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża, Parafia pw. Apostołów Piotra i Pawła w Majdanie Starym oraz Szkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym.

Akcja zakończyła się sukcesem, gdyż zgłosiło się 101 osób, a krew oddało 83. To piękny wynik, który napawa optymizmem i zachęca do kolejnych zbiórek. W sumie od początku tutejszych akcji krew oddało 639 osób, co daje 286 litrów krwi.

- Reklama -

„To jest nasza kolejna akcja poboru krwi, w tym przyjaznym miejscu. Akcje w Majdanie Starym pięknie się rozwijają i pielęgnują ideę Honorowego Krwiodawstwa. Dziękujemy, że po raz kolejny możemy razem spędzić niedzielny czas pomagając innym” – czytamy na stronie „To jest nasza kolejna akcja poboru krwi, w tym przyjaznym miejscu. Akcje w Majdanie Starym pięknie się rozwijają i pielęgnują ideę Honorowego Krwiodawstwa.

Dziękujemy, że po raz kolejny możemy razem spędzić niedzielny czas pomagając innym” – czytamy na stronie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.
My również dołączamy się do podziękowań, szczególny w tym gorącym, wakacyjnym okresie, gdy tego cennego leku brakuje!

Foto: RCKiK w Lublinie

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.