- Reklama -

- Reklama -

Józefów zaprasza na świąteczny konkurs

Przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i dorosłe osoby niepełnosprawne z gminy Józefów, dbając o świąteczne tradycje, mogą kolejny raz wykazać się swoimi zdolnościami plastycznymi. Miejscowy ośrodek kultury zaprasza do udziału w dorocznym konkursie na palmę i stroik wielkanocny. Finał - 2 kwietnia, na pierwszym Kiermaszu Wielkanocnym na józefowskim rynku.

- Reklama -

Organizatorzy nie narzucają techniki wykonania prac, ani materiałów, które zostaną użyte do ich przygotowania. Liczą na pomysłowość i niczym nieograniczoną wyobraźnię zarówno dzieci i młodzieży, jak i podopiecznych józefowskich Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Środowiskowego Domu Pomocy.

- Reklama -

Konkursowe propozycje z imieniem i nazwiskiem autora oraz klasą i nazwą placówki należy składać w siedzibie józefowskiego Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie do 24 marca. Jury, powołane przez organizatorów, nagrodzi po trzy najciekawsze prace z podziałem na grupy wiekowe, przedszkolaków, a także uczniów klas I – III i IV – VII podstawówek oraz autorów z WTZ i ŚDS.

Ubiegłoroczna edycja konkursu cieszyła się ogromnym powodzeniem. Jury oceniło wtedy aż 145 palm i stroików, czyli o prawie 50 więcej niż w 2021. Lista tegorocznych laureatów ma być ogłoszona 30 marca, a wręczenie nagród odbędzie się na podczas Kiermaszu Wielkanocnego, który odbędzie się 2 kwietnia na Rynku w Józefowie. Wszystkie prace zostaną przekazane na doroczny kiermasz, organizowany przez miejscową Caritas.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.