- Reklama -

- Reklama -

Józefów: Wylądowały na ulicy

Chodzi o ekspozycje Krzysztofa Kiszki, które można już oglądać na słupach ogłoszeniowych w Józefowie. Wiosenna galeria uliczna przygotowana została po raz kolejny przez Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie. Prace podziwiać można do końca miesiąca.

- Reklama -

Autor urodził się w 1981 roku w Janowie Lubelskim, jest absolwentem Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Rysować uczył się samodzielnie, a dzięki odwadze i cierpliwości – jak sam mówi – nauczył się po prostu kreślić linie.

- Reklama -

Ja najzwyczajniej w świecie lubię rysować, snuć historię, żyć, czuć i walczyć. Rysuję od lat i wciąż nie mam dość, a z każdym nowym szkicem poznaję siebie i świat, który mnie otacza i wypełnia. Inspiracją do rysowania i do życia jest dla mnie każda chwila – mówi Krzysztof Kiszka.

Jego zdaniem rysunek to wielka przygoda, niezliczone szlaki, trakty i ścieżki oraz niesamowite historie, gotowe, by je nie tylko opowiedzieć, ale również by je przeżyć.

Krzysztof Kiszka zawodowo realizuje się jako nauczyciel, ale rozwija również swoje zainteresowania pisarskie i teatralne. Od lat współpracuje z Grupą Teatralną „Warto”, a także pisze scenariusze i współreżyseruje sztuki. Jego debiutem pisarskim była książka „Siewca Niepokoju”.

Wystawę uliczną zatytułowaną „Azymut” w Józefowie można oglądać co najmniej do końca kwietnia br.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.