- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Józefów chce dać ludziom prawie 3 miliony! Są chętni?

Gmina Józefów zachęca stowarzyszenia, organizacje pozarządowe oraz inne podmioty, prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w konkursie na realizację zadań publicznych w 2024 roku. Do rozdysponowania ma ponad 2 miliony 800 tysięcy złotych.

- Reklama -

Pieniądze te mogą być wykorzystane na realizację 14 zadań:

– na prowadzenie świetlic w Józefowie, Hamerni, Górnikach i w Długim Kącie, Klubu „Senior +” w Długim Kącie-Osadzie i Dziennego Domu „Senior +” w Józefowie,

– wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w zakresie piłki nożnej oraz obsługę „Orlika” w Józefowie,

– świadczenie usług opiekuńczych,

– obsługę mieszkań wspomaganych przy ul. Czesława Mużacza „Selima” w Józefowie i oddziału przedszkolnego w Majdanie Nepryskim,

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

– świadczenie usługi asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej,

– prowadzenie Rodzinnych Domów Pomocy w Józefowie,

– transport niepełnosprawnych uczniów do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego Polskiego Ośrodka Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Tomaszowie Lubelskim.

Propozycje można składać do 13 grudnia osobiście w w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Józefowie lub przesyłać na adres urzędu tradycyjną pocztą w kopertach opatrzonych dopiskiem: „Oferta na konkurs zadań pożytku publicznego”.

Szczegółowe informacje na temat warunków udziału w konkursie są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Józefowie.

 

foto: KSP

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.