- Reklama -

- Reklama -

Jest wykonawca fotowoltaiki na urzędzie

Montaż instalacji fotowoltaicznej na budynku Urzędu Miejskiego w Józefowie powinien rozpocząć się zgodnie z planem. Wykonawca robót jest już wybrany, umowa ma być podpisana w najbliższych dniach, a cała inwestycja zrealizowana w ciągu kilku tygodni.

- Reklama -

– Przetarg na wykonanie robót cieszył się dość dużym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy siedem ofert, z których dwie nie przekraczały kwoty, planowanej na to zadanie. Ostatecznie wybraliśmy propozycję o wartości 141,5 tysiąca złotych przy wartości kosztorysowej inwestycji sięgającej prawie 150 tysięcy – mówi burmistrz Józefowa Roman Dziura.

- Reklama -

Pieniądze te zostaną wykorzystane na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej, która pozwoli znacznie ograniczyć koszty energii. Szacuje się, że oszczędności mogą sięgnąć nawet około 60 procent dotychczasowych kosztów.

Fotowoltaika ma być zamontowana w ciągu 40 dni od podpisania umowy, a całą inwestycję gmina sfinansuje z własnych środków. Wcześniej, także za pieniądze z budżetu gminy, samorząd wymienił pokrycie dachowe i docieplił strop budynku.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.