- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Jest szansa na remont ulicy Ogrody w Tarnogrodzie

Została opublikowana wstępna lista rankingowa wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019. Wśród samorządów, których wnioski na etapie oceny spełniły wymogi formalne i uzyskały wymaganą liczbę punktów, jest gmina Tarnogród.

- Reklama -

14 listopada 2018 r. na stronie BIP Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie została opublikowana wstępna lista rankingowa wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019. Wśród samorządów, których wnioski na etapie oceny spełniły wymogi formalne i uzyskały wymaganą liczbę punktów, jest Gmina Tarnogród z zadaniem pn. „Budowa drogi gminnej nr 109519L w m. Tarnogród od km 0+023,00 do km 0+993,70” (ul. Ogrody w Tarnogrodzie).

- Reklama -

Zadanie będzie polegało między innymi na wykonaniu robót drogowych, tj. roboty przygotowawcze, ziemne, odwodnieniowe, nawierzchniowe i wykończeniowe, a także wykonaniu kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego oraz przebudowie sieci telekomunikacyjnych. Całkowita wartość zadania: 3 021 577,40 zł. Wnioskowana kwota dofinansowania to 1 510 788,70 zł.

Ogłoszenie listy wniosków, które zostały ostatecznie zakwalifikowane do dofinansowania w roku 2019, nastąpi do 31 grudnia 2018 r. również na stronie BIP Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.

 

- Reklama -

3 Komentarze
 1. Marek mówi

  Cała procedura dokumenty wniosek i dofinansowanie zostały przygotowane i przyznane za poprzedniej władzy. Podobnie przebudowa domu kultury synagogi i parku w Tarnogrodzie. Nowy burmistrz projekty i dofinansowanie na ich realizację dostał na gotowo.

 2. Piotrek mówi

  Ta ulica powinna być już dekadę temu zrobiona.
  A teraz jak mamy przyjaciół w sejmiku to myślę że nie odmówią nam pomocy.
  Panie Michale i inni „Sejmikowicze” pamiętajcie że to nasze głosy Was wybrały.

  1. mieszkaniec mówi

   będą zawsze głosować… ale bez większości nic nie załatwią. Więc zobaczymy czy polubią nowego burmistrza który był z PO 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.