- Reklama -

Jest projekt sali gimnastycznej w Korchowie

Gmina Księżpol ogłosiła przetarg, w wyniku którego wyłoniony zostanie wykonawca bardzo ważnej dla mieszkańców Korchowa inwestycji. Chodzi o budowę sali gimnastycznej wraz z zapleczem i łącznikiem do istniejącego budynku Szkoły Podstawowej w Korchowie Pierwszym. Na stronach internetowych urzędu zamieszczono już ogłoszenie o przetargu. 

Projektowany obiekt jest budynkiem niepodpiwniczonym, parterowym, połączony będzie łącznikiem z poziomem sutereny budynku szkoły. Sala gimnastyczna będzie mieć wielkość parkietu sportowego 26 na 14 m wraz z bocznym pasem wybiegu z każdej strony. 

Zaplecze sali gimnastycznej będzie mieścić dwa zespoły szatniowe, każde z osobnym węzłem higieniczno-sanitarnym w pełni przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Ponadto zlokalizowany tu będzie magazyn na sprzęt sportowy oraz pomieszczenie nauczycieli WF z osobnym węzłem higieniczno-sanitarnym. 

- Reklama -

W części zaplecza sali gimnastycznej zaprojektowano hol główny z szafkami odzieży dla dzieci oraz ogólnodostępne toalety damskie, męskie, dla nauczycieli i osób niepełnosprawnych. Od strony północnej w części zaplecza zaprojektowano dwie sale lekcyjne wraz z węzłami sanitarnymi. 

Sala gimnastyczna wyposażona będzie w bramki do piłki ręcznej, kosze do koszykówki, siatkę do tenisa, drabinki, ławki gimnastyczne i elektryczną tablicę wyników. Zakończenie prac przy budowie zaplanowano na 2020 rok. 

Podczas wyłonienia wykonawcy robót pod uwagę będą brane kryteria: w 60 procentach cena, a w 40 procentach gwarancja jakości. Termin składania ofert upływa 18 lipca o godz. 10.00. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.