- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Jest piątek? Są leżaki i kino nad zalewem w Biłgoraju

Pogoda się poprawia, do tego za chwilę zaczynamy weekend. Biłgorajskie Kino Plenerowe zaprasza w piątkowy wieczór nad zalew Bojary. Jak w każdy wakacyjny piątek będą leżaki, będzie wspólne oglądanie filmu i będą kulinaria. Początek od godziny 21:00. A co dziś w biłgorajskim plenerowym kinie?

- Reklama -

Czas na kolejne, ekscytujące kino plenerowe, tym razem z niesamowitym filmem „Barry Seal: król przemytu” – zachęcają organizatorzy.

Film opowiada autentyczną historię Barry’ego Seala, byłego pilota TWA, który zostaje werbowany przez CIA, a później staje się najważniejszym przemytnikiem narkotyków dla kartelu Medellin. Jego nieprawdopodobna historia to pełna akcji i przygód podróż przez mroczne zakamarki handlu narkotykami i korupcji. Za kamerą stoi utalentowany reżyser Doug Liman, a w głównej roli błyszczy Tom Cruise, który jak zwykle dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Grzegorz Wróbel

Ważna informacja organizacyjna. Do tego kina można zabrać … swój leżak, czy kocyk.

-Nasze burgery i frytki serwujemy przez cały czas do końca trwania filmu. To doskonała okazja, by spędzić czas z przyjaciółmi i rodziną, ciesząc się doskonałym filmem na świeżym powietrzu – przekazuje OSiR Biłgoraj.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.