- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Jest papierowa „Nowa Gazeta Biłgorajska”. Co w tym wydaniu?

Już we wtorek nowy numer "Nowej Gazety Biłgorajskiej". Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby mieszkańcy powiatu biłgorajskiego: a) mieli co czytać przez tydzień, b) byli najlepiej poinformowani i wiedzieli co się dzieje w ich okolicy, c) mieli wpływ na to jak rozwija się ich gmina i powiat. Zachęcamy do lektury najnowszego papierowego wydania.

- Reklama -

Mieszkańcy powiatu biłgorajskiego podbijają Polskę. Agnieszka z Księżpola w „Szansie na sukces” Konrad z gminy Turobin w „Rolnik szuka żony”, a Edyta z gminy Księżpol chce zostać miss. Rozmawiamy z naszymi bohaterami i sprawdzamy jak im idzie.

Ciekawa sprawa w gminie Księżpol. Trzy razy ogłaszano przetarg na rozbudowę drogi powiatowej. A, że było drogo to inwestor rezygnował z kolejnych etapów inwestycji i ta się kurczyła. Efekt jest taki, że … powiat stracił dofinansowanie na realizację projektu.

W tym wydaniu długa rozmowa ze starostą biłgorajskim Andrzejem Szarlipem. I trochę niewygodnych pytać. Po co powiat bierze kolejny kredyt? Jaka jest sytuacja finansowa i zadłużenie? Czy inwestycje nie są zagrożone? I co z Autodromem? 

Piszemy też o milionowych sporach biłgorajskich przedszkoli z miastem. Mówiąc najkrócej, biłgorajskie przedszkola podały Biłgoraj do sądu.

Nowa Gazeta Biłgorajska rozmawia z wolontariuszami ze Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami „Podaj łapę”. W powiecie dramatycznie brakuje karmy dla bezpańskich czworonogów. Idzie zima. Wolontariusze proszą o zbiórki i o wsparcie.

- Reklama -

Do tego aktualności ze wszystkich gmin w powiecie. M.in. sprawdzamy, dlaczego w Pisklakach (gm.Łukowa) niektórzy pukali się w głowę?

W cyklu „Poznajcie nasze parafie” tym razem odwiedzamy Obszę.

Jak zwykle ciekawa strona o historii i dużo sportu. Kto będzie nowym trenerem piłkarzy Gromu Różaniec? Prezes klubu odpowiada. Rozmawiamy też z prezesem Łady Biłgoraj. Mirosław Laskowski mówi  nam o tym, o czym dyskutują biłgorajscy kibice.

Zachęcamy do lektury. Tego biłgorajskie pseudoportale nie skopiują. Czytajcie we wtorek w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. Dostępnej w kioskach, sklepach i punktach kolportażu w całym powiecie biłgorajskim.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.