- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Jest nowy radny

Znane są już wyniki wyborów uzupełniających w gminie Aleksandrów, które odbyły się 20 czerwca. O mandat radnego walczyło dwóch kandydatów.

- Reklama -

 
20 czerwca do urn poszli mieszkańcy Aleksandrowa, zamieszkujący okręg wyborczy nr 1 (ul. Klonowa, ul. Słoneczna, Aleksandrów Pierwszy od nr 1 do nr 26, Sigła, Podlas). Wybierali oni radnego. Dotychczas mieszkańców reprezentował Stanisław Swacha. Utworzone zostały dwa komitety wyborcze: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FELIKSA KOWALCZUKA oraz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BIAŁEGO.

- Reklama -

 Uprawnionych do głosowania było 175 osób. Karty do głosowania wydano 79 osobom. W wyborach wzięło udział (oddało ważne karty do głosowania) 79 osób, to jest 45,14% uprawnionych do głosowania. Głosów ważnych oddano 75, to jest 94,93% ogólnej liczby głosów oddanych. Głosów nieważnych oddano 4, to jest 5,07% ogólnej liczby głosów oddanych. Radnym został wybrany Waldemar Skóra z listy nr 2 KWW JÓZEF BIAŁY.

Przypomnijmy, że w ostatnich wyborach Stanisław Swacha startował z Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość, uzyskując 54,9% poparcia (56 głosów). Jego kontrkandydatem był Adam Kwiatkowski startujący z Komitetu Wyborczego Józefa Białego. Uzyskał on 46 głosów.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.