- Reklama -

- Reklama -

Jest najnowsze papierowe wydanie „Nowej Gazety Biłgorajskiej”

Już od wtorku nowy numer i papierowe wydanie "Nowej Gazety Biłgorajskiej". Jedyny lokalny tygodnik w powiecie biłgorajskim, znajdziecie w kioskach, sklepach i punktach kolportażu. Jedyny i piszący o tym, co ważne, aktualne i zdaniem mieszkańców ciekawe. Sugestie? Oczywiście mile widziane! Piszcie, podpowiadajcie czym się zająć i na co zwrócić uwagę: nowa@gazetabilgoraj.pl. A o czym w najnowszym numerze?

- Reklama -

 

– Przedstawimy pełną listę kandydatów zgłoszonych przez mieszkańców do tytułu Człowieka Roku 2023 Ziemi Biłgorajskiej. A są kandydaci z całego powiatu.

– W Biłgoraju i okolicach, w męczarniach padają psy i koty. – Ktoś celowo truje zwierzęta – informują nas czytelnicy. Weterynarze niestety to potwierdzają.

– Oczywiście byliśmy na obu ostatnich studniówkach biłgorajskich licealistów. I tej „Katolika” w Biłgoraju i tej ZSZiO, organizowanej w Janowie Lubelskim. Mnóstwo zdjęć z balu i będzie kiedyś fajna pamiątka. 

Co dalej ze szpitalem w Biłgoraju? Sprawdzamy, bo kto jak nie my? Dla biłgorajskich portalików, to zbyt trudne wyzwanie

– Czy w Biłgoraju jest w ogóle lewica? Byliśmy na spotkaniu, żeby to sprawdzić. Kto przyszedł i co tam się działo? Zdamy Wam relację.

- Reklama -

– Organizatorzy cudownych pokazów handlowych przechodzą samych siebie. W Biłgoraju, na pokaz nieziemskich garnków zaprosili nawet … nieżyjącego mieszkańca miasta, informuje jego syn.

W tym numerze, niezwykle barwny i ciekawy materiał historyczny, autortstwa Piotra Flora, prezesa Biłgorajskiego Towrzystwa Regionalnego. Prababka polskiego króla, pochodziła z Ziemi Biłgorajskiej!

Będzie też oczywiście dużo o sporcie. Spory materiał m.in. o piłce ręcznej. Tak, bo być może niektórzy nie wiedzą, ale ten sport też się trenuje w Biłgoraju i okolicach. Ba, ma nawet długą historię. Do tego komplet wyników i aktualności sportowych z całego powiatu biłgorajskiego.

I oczywiście to co dzieje się we wszystkich gminach powiatu, zebrane w pigułce. W jednym miejscu , na stronach gminnych, przeczytacie najważniejsze informacje z całego powiatu biłgorajskiego.

 

Miłej lektury i mile spędzonego czasu z Nową Gazetą Biłgorajską.

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.