- Reklama -

- Reklama -

Jest najnowsza „Nowa Gazeta Biłgorajska”

Jak w każdy wtorek, jest już najnowszy numer "Nowej Gazety Biłgorajskiej". Jak zapewne wiecie, w Biłgoraju jest ulica Puszkina. I nie wszystkim się to podoba, o czym piszemy. Pytamy też Urząd Miasta, co zrobi z głosami sprzeciwu niektórych mieszkańców. Urzędnicy obiecywali też remonty i porządki na zniszczonych placach zabaw. I co zostało z tych obietnic? To oczywiście dopiero wstęp do tego co przygotowaliśmy dla naszych czytelników. Z całego powiatu.

- Reklama -

Znacie ojca chrzestnego biłgorajskiego „szoł biznesu”? To my do niego dotarliśmy. Długa rozmowa w papierowym wydaniu. Jak co tydzień, najważniejsze informacje z każdej gminy w powiecie biłgorajskim. Bez wyjątku każdej. Wywiady, zdjęcia, zapowiedzi – zebrane w jednym miejscu.

I sporo o sporcie.Piszemy o zmianach w klubach piłkarskich w powiecie biłgorajskim, tych niewielkich klubach także. A do tego rozmowa z drużyną z Biłgoraja, która jest szósta w Polsce!

Zachęcamy do lektury papierowego wydania „Nowej Gazety Biłgorajskiej”. Szukajcie nas w kioskach, sklepach i punktach kolportażu w całym powiecie biłgorajskim. W każdej sprawie czekamy na maile: nowa@gazetabilgoraj.pl

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.