- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

„Jeśli siedzisz w miejscu nic cię nie spotka”

14 września Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol zaprosiła najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Tereszpolu-Kukiełkach na spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim.

- Reklama -

 

Madziar_Wybory

We wtorkowy poranek odbyło się spotkanie autorskie dla przedszkolaków i uczniów klas I-III z Łukaszem Wierzbickim – podróżnikiem i autorem książek. Na spotkaniu pisarz w niezwykle ciekawy sposób opowiedział  o przygodach Kazimierza Nowaka, który rowerem przemierzył Afrykę, oraz historię niedźwiedzia Wojtka, przyjaciela polskich żołnierzy z Armii Andersa, który jest bohaterem książki ,,Dziadek i Niedźwiadek”. Zabrał słuchaczy w rejs kajakiem przez Atlantyk, snując opowieść o Aleksandrze Dobie, który, jako pierwszy człowiek na świecie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent. Autor opowiadał przy użyciu prezentacji multimedialnej z licznymi rekwizytami i efektami dźwiękowymi.

Autor poza dużą dawką humoru przekazał najmłodszym, że warto marzyć i spełniać swoje marzenia. Przekonywał, że z siedzenia w miejscu nie powstanie nic wartościowego. Dlatego warto być odważnym i ciekawym świata.

Spotkanie zorganizowała Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.