- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Jesienne Spotkanie Seniorów

14 listopada Klub Seniora działający przy Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury zorganizował Jesienne Spotkanie Seniorów w Bukowinie w zajeździe Kary Mustang.

- Reklama -

Na imprezę zostały zaproszone zaprzyjaźnione Kluby z Dołhobyczowa, Józefowa, Zwierzyńca i Szczebrzeszyna. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 14.00. Gości powitali burmistrz Tarnogrodu Paweł Dec, dyrektor Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury Renata Ćwik i opiekunka tarnogrodzkiego Klubu Seniora Helena Zając.

– Uczestnicy bawili się przy muzyce zespołu PO PROSTU, który od lat uprzyjemnia wspólne spotkania seniorom. Takie potańcówki to wspaniała okazja do integracji z członkami klubów z innych powiatów, rozmów, wymiany doświadczeń i wspólnej świetnej zabawy. W spotkaniu uczestniczyło około 100 osób – mówią organizatorzy.

 

- Reklama -

Tarnogrodzki Klub Seniora zyskał ostatnio nowych członków.

– Wszystkich chętnych do działania w Klubie zapraszamy na spotkania w każdy czwartek o godzinie 16.00 w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury (dawne gimnazjum). Cieszymy się z aktywności naszych seniorów i mamy nadzieję, że ich grono będzie się powiększać i że będą czerpać radość ze wspólnego działania – dodają.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.