- Reklama -

- Reklama -

Jedynka PiS zwiedzi dziś Ziemię Biłgorajską. Gdzie będzie?

Mariusz Kamiński odwiedzi dziś Ziemię Biłgorajską. Spotkanie z politykiem PiS odbędzie się w Biłgoraju. Ale również mieszkańcy gminy Łukowa będą mieli okazję zobaczyć ministra Kamińskiego. Zdjęcia i relacja oczywiście natychmiast w Nowej Gazecie Biłgorajskiej.

- Reklama -

„Jedynka” Prawa i Sprawiedliwości w województwie lubelskim do Parlamentu Europejskiego jedzie do Biłgoraja, by prosić o głosy. Już raz się udało, bo Mariusz Kamiński był naszym posłem w wyborach samorządowych. Na Lubelszczyźnie zdobył wtedy ponad 44 tys. głosów. Teraz polityk PiS znów liczy na głosy mieszkańców Ziemi Biłgorajskiej.

Spotkanie otwarte z politykiem PiS, jedynką do Parlamentu Europejskiego, odbędzie się dziś,  5 czerwca o godz. 17 w restauracji Sitarska.

 

urząd MArszałkowski projekt

Wcześniej Mariusz Kamiński odwiedzi Osuchy w gminie Łukowa:

-Zapraszam na briefing prasowy związany z ideą powstającego Muzeum Partyzantów Polskich „Osuchy’44”, który odbędzie się w środę – 5 czerwca br. Rozpoczniemy o godz. 15:00 oddaniem hołdu i złożeniem kwiatów na cmentarzu partyzanckim w Osuchach. W spotkaniu wezmą udział m.in. pan minister Mariusz Kamiński, wicestarosta biłgorajski Beata Strzałka, osoby zaangażowane w budowę muzeum. Zapraszam serdecznie i do zobaczeniaprzekazał  Michał Mulawa

 

Mariusz Kamiński startował już z Lubelszczyzny do Sejmu i 15 października 2023 r. zdobył u nas 44 195 tys. głosów. Po zawirowaniach wokół „afery gruntowej” i wyroku sądu Kamiński stracił mandat. Teraz ubiega się miejsce w Parlamencie Europejskim i znów liczy  na głosy mieszkańców Lubelszczyzny, w tym  Ziemi Biłgorajskiej.

 

- Reklama -

8 Komentarze
 1. Kraty mówi

  prawomocnie skazany a pokazuje się w dobrym świetle ? nie głosujemy na kryminał

 2. wypad! mówi

  na skazanego nie głosujemy,

 3. lewacki gnidy mówi

  kundle lewackie do budy

 4. Ric mówi

  Kim jest teraz Michał Mulawa że gazeta tak go promuje???Co on robi w naszym powiecie? Niech przyjeżdża do nas obecny marszałek albo wicemarszałek a nie człowiek który dalej myśli że jest wicemarszałkiem. Do roboty niech sie weźmie.

 5. znajomy mówi

  Gnać dziada z miasta i to natychmiast, jego miejsce jest w kryminale!

  1. ryży hejter mówi

   A co z ty co z celi do Brukseli

 6. Anonim mówi

  mulawa przed wyborami wieszał koło muzeum swój plakat wyborczy na billbordzie taki to jest szacunek dla miejsca i muzeum ?

 7. Jan mówi

  Zwiedzać to on powinien kazamaty po wszelkich więzieniach Polski

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.