- Reklama -

Jechali za szybko, stracili prawko

Wczoraj policjanci biłgorajskiej drogówki zatrzymali dwóch kolejnych piratów drogowych, którzy nie zważając na ograniczenie prędkości łamali przepisy. Jeden z mężczyzn jechał z prędkością blisko 130 km/h, drugi miał na liczniku 105 m/h. Ponadto przed sądem stanie 38-latek z Biłgoraja, który pomimo zakazu prowadzenia pojazdów wsiadł za kierownicę seata.

Wczoraj tuż przed godziną 7:00 w miejscowości Przymiarki policjanci Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy zatrzymali kierowcę osobowego samochodu marki Mitsubishi. Mężczyzna pędził z prędkością 127 km/h w obszarze, w którym dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h. Niespełna dwie godziny później w miejscowości Luchów Górny zatrzymany został kierowca pojazdu marki Mercedes, który jechał z prędkością 105 km/h.

Obaj mężczyźni na trzy miesiące stracili uprawnienia do kierowania i zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.

Ponadto przed sądem stanie 38-letni mieszkaniec Biłgoraja, który wczoraj około godziny 6:00 rano jechał przez miejscowość Sól. Podczas policyjnej kontroli wyszło na jaw, że mężczyzna wsiadł za kierownicę pomimo orzeczonego w stosunku do niego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych wydanych przez sąd. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.