- Reklama -

Jechał za szybko

W niedzielny poranek obywatel Ukrainy podróżował drogami powiatu biłgorajskiego. Mężczyźnie wyjątkowo się śpieszyło. Na liczniku swojego samochodu miał 115 km/h.

Policjanci biłgorajskiej drogówki mężczyznę zatrzymali wczoraj, w godzinach porannych. Kierowca mercedesa,  przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość. Miejsce to figuruje na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako potwierdzone, co oznacza, że kierowcy nagminnie przekraczają tam dozwoloną prędkość.

- Reklama -

– 38-letni mieszkaniec Ukrainy jechał z prędkością 115 km/h czyli o 65 km/h za szybko w terenie zabudowanym w miejscowości Płusy, gm. Księżpol. Mężczyzna stracił prawo jazdy, ukarany został również mandatem i punktami karnymi – informuje starszy sierżant Agnieszka Pintal z KPP w Biłgoraju.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa cieszy się coraz większą popularnością wśród społeczeństwa. Mieszkańcy zaznaczonych na mapie miejsc czują się tam coraz bardziej bezpiecznie. Płusy – to miejscowość w której kierowcy często przekraczają dozwoloną prędkość, a miejsce to figuruje jako potwierdzone na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Nadmierna prędkość jest przyczyną wielu wypadków drogowych.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.