- Reklama -

Jechał za szybko i uderzył w samochód

Prawo jazdy stracił 23 letni mieszkaniec gminy Aleksandrów, który doprowadził do zderzenia z seatem, którym podróżował dwie kobiety, obie trafiły do szpitala. Mężczyzna stanie również przed sądem gdzie odpowie za spowodowanie kolizji.

Tragicznie mogło skończyć się zderzenie samochodów m-ki BMW i Seat do którego doszło w Tarnogrodzie na ul. Brama Korchowska w miniony wtorek około godziny 13:20. Policjanci wstępnie ustalili, że 23 letni mieszkaniec gminy Aleksandrów w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu uderzając w prawidłowo jadący pojazd m-ki Seat, którym podróżowały dwie kobiety.

Mieszkanki Tarnogrodu w wieku 45 i 22 lat zostały przewiezione do szpitala. Jak ustalili policjanci kierowcy pojazdów byli trzeźwi.

23 latkowi policjanci za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymali blankiet prawa jazdy. Mężczyzna stanie również przed sądem gdzie odpowie za spowodowanie kolizji.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.