- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Jechał po pijaku, stracił prawko

Wczoraj rano policjanci z biłgorajskiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód, który miał niesprawne oświetlenie. Kierujący pojazdem marki Renault miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Natomiast w m. Łukowa kierujący również renault przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym mając prawie półtora promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj o godz. 8:00 policjanci z biłgorajskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Renault, który miał niesprawne oświetlenie. Jak się okazało podczas kontroli 46-latek z Biłgoraja był nietrzeźwy. Miał niespełna dwa promile alkoholu w organizmie.

- Reklama -

Z kolei po godz. 17:00 w miejscowości Łukowa, kierujący również samochodem marki Renault przekroczył dopuszczalną prędkość. Przy dozwolonej prędkości 50 km/h w terenie zabudowanym, jechał 71 km/h. To nie było jedyne przewinienie mężczyzny. Jak wykazał policyjny alkomat 44-latek z gminy Łukowa miał prawie półtora promila alkoholu w organizmie.

Obydwaj mężczyźni stracili prawo jazdy. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz za powyższe wykroczenia odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara grzywny oraz pozbawienia wolności do lat 2.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.