- Reklama -

- Reklama -

Jechał „wężykiem”

Wczoraj policjanci w trakcie patrolu podległego rejonu zauważyli pojazd marki Opel, którego kierujący jechał tzw. „wężykiem”. Kierowca opla podjął próbę ucieczki. Po pościgu został zatrzymany. Jak się okazało był to 22-letni mieszkaniec gminy Wysokie. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd.

- Reklama -

Wczoraj tuż po 16 tej policjanci w trakcie patrolu podległego rejonu zauważyli pojazd m-ki Opel, którego kierujący jechał tzw. „wężykiem”. Z uwagi na podejrzenie mundurowych, że kierujący może znajdować się pod działaniem alkoholu postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Po podaniu sygnałów do zatrzymania kierowca opla postanowił przyśpieszyć i rozpoczął ucieczkę. Mundurowi ruszyli w pościg, który trwał przez kilka sąsiadujących z sobą miejscowości.
Po kilkunastu kilometrowym pościgu kierowca opla został zatrzymany. Jak się okazało był to 22-letni mieszkaniec gminy Wysokie. Wyszedł na jaw powód dla którego mężczyzna uciekał badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd. Ponadto mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów wymaganych podczas kontroli drogowej. Teraz 22-latek odpowie przed sądem.

JK

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.