- Reklama -

- Reklama -

Jazdy nie będzie

W miniony weekend policjanci z biłgorajskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Wszyscy zostali ukarani mandatami i stracili prawa jazdy.

W sobotę w godzinach popołudniowych biłgorajska drogówka w Hedwiżynie (gm. Biłgoraj) zatrzymała do kontroli 67-latka z Rybnika. Mężczyzna kierował mercedesem z prędkością 102 km/h. Na najbliższy czas pożegna się on z prawem jazdy.

- Reklama -

Dzień później w Plusach 36-latek z Przemyśla kierował fordem z prędkością 107 km/h. Nieodpowiedzialny kierowca stracił swoje prawo jazdy w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mieszkańcy zaznaczali, że w tym miejscu dochodzi do przekroczeń prędkości przez kierujących. Również w niedzielę w Łukowej mężczyzna kierował samochodem marki Opel z prędkością 111 km/h.

Wszyscy kierujący stracili prawa jazdy i zostali ukarani mandatami oraz punktami karnymi. Policjanci apelują o rozwagę oraz przestrzeganie przepisów obowiązujących w ruchu drogowym.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest przyczyną wielu wypadków drogowych.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.