- Reklama -

Jazda po pijaku nie popłaca

Policjanci komisariatu z Józefowa zatrzymali 51-letniego mieszkańca gm. Łukowa, który kierował w stanie nietrzeźwości pojazdem marki Toyota. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz 51-latek za swoje czyny odpowie przed Sądem. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci komisariatu z Józefowa na trasie Józefów – Łukowa w miejscowości Osuchy zatrzymali 51-letniego mieszkańca gm. Łukowa, który w stanie nietrzeźwości kierował samochodem marki Toyota. Jak się okazało mężczyzna miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie i z uwagi na stan upojenia alkoholowego miał trudności z opuszczeniem pojazdu. Ponadto mundurowi ustalili, że w ogóle nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami.

- Reklama -

Teraz kierujący pojazdem marki Toyota 51-latek odpowie przed Sądem. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

KWP Lublin/J.K.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.