- Reklama -

Jasełka w Katolickim Przedszkolu im. św. Jana Pawła II w Biłgoraju

Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, już tradycyjnie jak co roku w katolickim przedszkolu-– małej rodzinie jaką tworzą pracownicy, dzieci i rodzice, 19 grudnia 2019r. odbyły się jasełka.

Przedstawienie było wyjątkowe. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, wspólnie zaśpiewane kolędy, połamanie się opłatkiem pozwoliły wszystkim odczuć atmosferę zbliżających się świąt. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały.

- Reklama -

– Okres świąteczny jest okazją do refleksji nad przemijającym czasem, do wspomnień, wzruszeń, do pojednania z bliskimi, do czynienia dobra dla innych ludzi. Uczymy nasze dzieci nie tylko brać, ale przede wszystkim dawać innym radość i miłość, bo „miłość się mnoży, kiedy się ją dzieli – powiedziały nauczycielki przedszkola. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.